Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porlasztócsúcs cserénél mire...

Porlasztócsúcs cserénél mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogyha csereérett a csúcs, mire kell odafigyelnem a vásárlásnál? Van valami számozás a csúcsokon aminek meg kell egyeznie? Nem akarom az összeset cserélni, csupán egy darabot. 2004-es Ford mondeoról van szó. Köszi a válaszokat
2010. márc. 12. 08:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Beszambázol egy nagyobb autósboltba, vagy egy bontóba, esetleg szervízbe, és mondod hogy "hali nekem 2004 es dízel ford mondeóba kell egy db porlasztócsúcs!"

adnak, és megkérdezed, hogy ha nem jó kicserélik ha visszahozod (95% ban kicserélik ha még aznap visszaviszed)

nincs semmi különleges számozás vagy hasonló rajta.

Motortípusonként árulják. (pl eco-tec dízel, HDI meg hasonlók szerint)

2010. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bár az első két sor lehet ment volna magamtól is
2010. márc. 12. 09:00
 3/30 anonim ***** válasza:
Ha porlasztót cserélsz felkell tanítani a vezérlőnek!
2010. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Az unix honlapján a webshopban láttam olyat, hogy porlasztó csúcs javító készlet. Ez lényegesen olcsóbb, mint maga a porlasztó csúcs. Mit lehet ezzel a javító készlettel javítani a csúcson? Mikor kell az egész csúcsot cserélni?
2010. márc. 12. 17:17
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
A lófaszt!Ha Injektort(Common Rail) cserélsz!A porlasztó csúcsot, miért is kellene?
2010. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

20:39 - magát a porlasztó csúcsot nem kell cserélni? Van egy szerviz, éppen holnap viszem oda az autómat.


Itt a link:


[link]


Mi a véleményed róla?

2010. márc. 18. 20:45
 7/30 anonim ***** válasza:
Na figyelj ide "lófaszt" barátom,hitetlen vagy érdeklődi olyan helyen ahol értenek hozzá vagy a fentlévő link tel.számát hívd fel.Azt a választ kapod,hogy ismertetni kell a vezérlővel és még ezt követően van egy öntanulási időszaka is.De veled nem vitázok,a tudatlanság nagy hatalom:)) Ennél csak a hülye és a szorgalmas a kártékonyabb :))
2010. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ja még annyit ha a sajátjait kapja vissza(az elektromos részére gondolok) és ugyanabba a hengerbe kerűlnek ahol voltak,abban az esetben valóban nem kell!!
2010. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
2004-ES DIESELBEN,TUTI NEM TALÁLSZ PORLASZTÓ CSÚCSOT!ESETLEG INJEKTORT,MINT ÍRTAM!Tudod mi a kettő közt a különbség????
2010. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
TE NEM TUDOD MI A KÜLÖMBSÉG! ADÍZEL MOTOROKBAN PORLASZTÓNAK NEVEZIK A BENZINES AUTOKBAN INJEKTORNAK! De nem is tudom mit vitázok egy abszolút hozzá értővel :))
2010. márc. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!