Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 4évszakos gumit ajánlan...

Melyik 4évszakos gumit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tapasztalat is érdekelne hogy ki melyiket használja melyik vált be. Vegyél nyári-télit, hozzászólók kíméljenek,nekem nincs rá szükségem.

2015. okt. 1. 17:17
1 2
 1/17 anonim válasza:
40%

Egyiket sem. Ezek olyan vidékekre valók,ahol nincs igazán szignifikáns különbség a tél és a nyár között. Idehaza ahol nyáron +40 télen meg -20 van alkalmatlan.a


Lehet lepontozni,3 évig voltam gumis,most meg idestova 6 éve taxizom és oktatok vezetést,így van némi rálátás.

2015. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Pont ezt kértem ,hogy ilyet ne..

Éves szinten 4-5 nap havazásért,ami elolvad másnapra nem veszek speciális sarki körülményekre kifejlesztett téli gumit.

2015. okt. 1. 17:48
 3/17 anonim válasza:
0%

"Éves szinten 4-5 nap havazásért,ami elolvad másnapra nem veszek speciális sarki körülményekre kifejlesztett téli gumit."


Pont a hozzád hasonlók miatt van az alatt a 4-5 nap alatt ez: [link]

2015. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Michelin Crosslimate gumija jött be. Pár éve rakattam fel, csendesen fut, jól tapad, nyilván csodát nem kell várni tőle, de ami elvárható tőle azt simán hozza, én tökéletesen meg vagyok vele elégedve.


Mintázata:

[link]

2015. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Egyet értek egyeskével! Nem jó se nyárra se télre,nekem legalábbis nagyon nem jött be.nyáron túl lágy volt a 30 fokos melegben már nyúlt mint a takony a -15 höz meg olyan kemény volt mint a fagyott kutya sz@r és csúszott is rendesen...mindezt elég gyors kopás kisérte...inkább csináld azt,h az első kerekekre veszel rendes téligumit lemezfelnivel,azt feldobni 10 perc és a kormányzott kereked mégis stabilabban fog...
2015. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
cbres, az melyik márka volt ami ilyen rossz volt?
2015. okt. 1. 18:16
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszek akkor fulda...és igaz,h nem volt drága de ugyan ez a márka külön nyári és téli változatban jó abroncsokat produkál
2015. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%
" Vegyél nyári-télit, hozzászólók kíméljenek,nekem nincs rá szükségem." ...nyilván nincs,hiszen te sztársofőr vagy!!!Amúgy az 1-es elmondta a valós helyzetet......de én tudok jobbat,ne is rakass gumit a kerékre.....járjál a puci felnin!!
2015. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A CrossClimate tényleg jónak tűnik, állítólag a független teszteken is jól teljesített:

[link]

2015. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Neked nincs rá szükséged...Majd a biztosítódnak lesz(lett volna), amikor kifizeti csórigyerek lökhárítóját, amikor nem tudsz megállni mögötte 20 méteren sem. A téli gumi lényege, nem kizárólag a hóban, latyakban is viszonylag helytálló futó felület, az egyik legfontosabb tulajdonsága, a gumi lágysága a nyári gumihoz képest. A négy évszakos guminál, szerintem még a legcsumpibb 10ezer forintos téli gumi is jobb.
2015. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!