Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 4évszakos gumit ajánlan...

Melyik 4évszakos gumit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tapasztalat is érdekelne hogy ki melyiket használja melyik vált be. Vegyél nyári-télit, hozzászólók kíméljenek,nekem nincs rá szükségem.

2015. okt. 1. 17:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Sok telet közlekedtem nyári gumival balesetmentesen, ismerőseim meg törték a kocsikat télivel,szóval nem kell a hegyibeszéd,meg írtam is hogy nem érdekel. Nem fogok 8 gumit tartani mikor 4 is elég.

A Michelin jónak tűnik, köszönöm!

2015. okt. 2. 00:14
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Michelin CrossClimate, ez megkapta a "rendes" téligumi minősítést is. Téli gumikkal összehasonlítva is jól végzett.

A másik a Goodyear Vector 4Seasons. Ez egy picit gyengébb, de még elfogadható.


Az összes többi csak a "futottak még", vagy az életveszélyes kategóriába tartozik.

2015. okt. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ha nem sokat közlekedsz és kis súlyú autód van és nem mész gyorsan akkor jó lehet a 4 évszakos gumi, ellenkező esetben szerintem nem. A nyári gumis közlekedéssel szerencséd van hogy eddig nem volt baleseted, rohadt veszélyes tud lenni, van olyan szituáció amikor a téli gumival megtudsz állni még de a nyárival már nem és nem ritka.
2015. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Télen ha csúszós az út lassan megyek és jó nagy követési távot tartok ezért meg tudok állni ha kell.

Meg lett a választott: Goodyear Vector, szerintem jó lesz, és sok évig le van tudva a gumikérdés.

2015. okt. 6. 19:27
 15/17 anonim ***** válasza:
33%
felejtsd el nem jók semmire
2016. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
hülye
2016. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Segítenétek, 185/55 16 négyévszakos gumit keresek olcsón.

Légyszi linkeljetek be.

2020. dec. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!