Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenne egy nagyon egyszerű...

Lenne egy nagyon egyszerű kérdésem. Autot szeretnek 700. 000ft ertekben vasarolni es 4 model tetszett meg nagyon melyiket ajánlanátok? A tobbi lent.

Figyelt kérdés

Autok feltetele hogy 1.8cc felett legyen ne fogyasszon tobbet 7liternel (lehet diesel) es 2000+ legyen az evjarata

Legyen sportos futomuvu es ne legyen 200.000kmnel tobb benne sedan legyen vagy cabrio.

Ha van ilyen azto amirol tudtok es belinkelnetek nekem megkoszonnem marka mindegy milyen.

Es itt jonne a 2. Kerdes ez a 4 autobol nektek melyik kellene? (Tapasztalatokat meghallgatok szivesen)

1-Mazda 6

2-Alfa Romeo 156

3-Peugeot 406

4-Saab 9-3



2015. okt. 2. 19:40
1 2
 11/16 Sz. Er. válasza:

Mazda 6, Benzinest javasolnám, dieselből már nincs 200.000 km alatt, benzinesből is ritka. A dieselt ennyi idősen már költséges lehet fenntartani.

Peugeot 406 ból a 2.0 HDI tartós Diesel motor, ha találsz egy megkíméltet, ennyi idősen bármikor beköszönhet egy kettőstömegű lendkerék cseréje Plusz a hátsó híd a gyengéje a típusnak.

Az 1.8 as benzines is jó , igénytelenebb mint a diesel, de nem fogyaszt 7 liter alatt.


Alfa 156. Megbízhatóak a JTD Dieselek és nem fogyasztanak sokat. A futóműve viszont kényes, drága a javítás (alkatrészek)


A Saab felejtős.


Ennyi pénzért egy jó állapotú 406 2.0 HDI, vagy 1.8i os vagy esetleg alfa 1.9 JTD

Mazdából 2 literes benzinest vennék, de az fogyaszt.


Konkluzió Ennyi idősen ne várjunk 200 000 km alatti dízelt, még németorszából se (sőt).

Ebben a korban az állapot a lényeg, ha nem értesz hozzá mindenképp vigyél magaddal hozzáértőt, és/vagy nézesd meg egy megbízható szervízbe.

2015. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat nagyon sokat segített mindenki:)
2015. okt. 5. 22:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyaller :)
2015. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egy normális Alfa 156 még most is 1 000 000 millió forint felett van, szóval 700 000 forintért amit eladnak az szétvan taposva, költeni kell rá, szóval nincs értelme megvenni. Amúgy nagyon jó autó, nekem is volt, rendesen használtam, nálam nem voltak problémák vele bár én szalonban vettem és nem használtként.


Amiket felsoroltál azokból olyan példányt amire nem kell költeni, 700 000 forintért nem kapsz, amit megtudsz venni ennyiért, arra rövid időn belül költeni kell, de ha ezek közül kell választani akkor a Mazda amit megéri megvenni.

2015. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is a Mazdát ajánlanám. Japán autó, hazsnáltba pedig csap japánt érdemes. De 700k-ér nem találsz... 1 milla felett vannak.
2015. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A SAAB csődjét én nem venném olyan komolyan mérvadó számításba, mint azt sokan teszik. Néha furcsa módon ahihetetlenül jó márkák jelentenek csődöt, elég csak az IBM-re gondolni, akik hirtelen eladták a számítógépes részlegüket a Lenovo-nak, holott az IBM laptopok például a világ legmegbízhatóbb gépei voltak. A SAAB-okból nem spórolták ki az anyagot, viszont az emberek nem is vették meg olyan drágán, mint amennyit megért, ezért maradt alul a konkurens német márkákkal szemben, és így nem volt gazdaságos a gyártásuk. Mellesleg a Gripeneket is a SAAB gyártja, tehát valamit tudnak azért :) Én SAAB-ot vennék, sőt, fogok is.
2016. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!