Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a Suzukinak?

Mi baja lehet a Suzukinak?

Figyelt kérdés
1 hete egy sztrádán vontattam utánfutót az 1.3-as Sedan Swiftemmel, 80 km/h-val mentem amikor hátulról lendületet adott egy román kisbusz. Akkor látható hibaként a vontatóhorog kigörbülése volt még, de a kocsi még gurul, azonban ma reggel induláskor észre vettem, hogy elég erős fehér gőz jött ki a kipufogóból, de miután elindultam, ez eltűnt. Jól gondolom, hogy az ütközéstől megrepedt a hengerfej? :(

2015. dec. 13. 17:59
1 2
 11/11 B.Szabolcs ***** válasza:

Olvastam a sztoridat!Mint kívűlálló és semmi közöm a joghoz de egyenes leszek KÉRLEK NE VEDD SZÍVEDRE ezt tisztáznám!

1. Valóban felelőtlen döntés nem hívni rendőrt hiszen más értékéért is te felelsz! Minnél távolabb lesz időben annál rosszabb a lapítás bár szerintem erről már ne is beszéljünk mert elmúlt!Bonyodalom további forrása!

Nekem is fura a sztorid pedig szintén van két Suzkám és nem hiszek sem az igazságszolgáltatásban sem a biztosítókban!

2.Fura hogy te akarod felmérni a hibákat mikor érezhető hogy tőled ez nagyon távoli dolog! A kondenzvíz fogalma ismeretlen és a rádió visszapattintás nehéz a motokérdésről nem is beszélve akkor miért akarsz diagnosztizálni?

3.Van egy olyan érzésem hogy emiatt baromi feszült vagy! Amit kérdeztél azt hidd el megválaszolták és hallgass rájuk most! Kívűlállóként könnyebb okosnak lenni! 😊

Kitartás!!!

2015. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!