Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel f Astra kijelzo hiba Jo...

Opel f Astra kijelzo hiba Jo megoldas?

Figyelt kérdés
Udv nem reg AZ Opel f astramban kicsereltem led izokat a hagyomanyosakat am de ahol csatlakozik a kijelzo a kabelel Ott erentkezesi problama merult fel es rajottem ha osszedugom kabelt a kijelzovel a negyszogletu szele melet resbe karton papirt teszek akkor annyira kihezagolja h rossz ut hiba eseten se tunjol el AZ Ora illetve a label elejet bubis zacsiba kelet cso.agonom es a hatuljahoz kelet ragasztani meet elmozdulhatot...az a kerdesem hogy veszelyes e vagy nem ?

2016. márc. 24. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ahol nem tökéletes az érintkezés ott a csatlakozók tudnak melegedni... a többit ki lehet találni.
2016. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy értem de inkább nem.
2016. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
[link] na szoval a csatlakozas es a muanyag burkylat szelet hezagoltam ki.
2016. márc. 24. 22:18
 4/9 A kérdező kommentje:
A helyesirasi hibakat nezetek el meet telorol irok..
2016. márc. 24. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez totál oké, de akkor sem fognak az érintkezők 100% tökéletesen érintkezni, és ha nem tökéletes az érintkezés akkor melegedni fog, rosszabb esetben annyira hogy először csak a csati fog nekiállni olvadni...
2016. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TheCruve ***** válasza:
70%
Hiányzik egy darab a csatlakozóból, vagy csak el van repedve?
2016. márc. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

repedést nem vettem eszre , csak azt vettem eszre ha remegtetem akkor elmegy a kijelző és visszajön. ez az ugy nevezet igaz házi barkács modon ékeltem ki h ne mozogjon egy esetleges kátyú véget illetve a kábelt ragasztottam oda az is ha mozog befolyásolta a működést el illetve a régi hőtermelő izókat lecseréltem t5 ledre . kabelt nem forasztottam se semmi nem kell ilyenre gondolni.


[link]


[link]

2016. márc. 25. 10:37
 8/9 A kérdező kommentje:
a zsinór ami még a képen láttok ball szélen ne tévesszen meg egy szivargyujtó elosztó kábele ami a műszerfalra van téve !
2016. márc. 25. 10:39
 9/9 Vida Sándor ***** válasza:
70%

Nos, nekem hasonló gondom volt, csak a hőmérséklet ment el rendszeresen, és addig hézagolgattam, amíg minden.

Aztán nagyítóval megnéztem a tüskéket, és a forrasztás ki volt repedezve. Valószínűleg először csak a hőmérőé, aztán a többi is. Megforrasztottam, azóta tökéletes.

2016. márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!