Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Stilo, hova kell önteni...

Fiat Stilo, hova kell önteni a szervo olajat? Neten sem találom.

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
fotózd le a motortered és bejelölöm rajta
2016. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2016. aug. 24. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem a pumped gabó vagy...
2016. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Biztos vagy benne, hogy az elektromos szervódba kell olaj?

Mert szerintem csak egy motor, áttétel, és egy elektromos kuplung van benne, de olaj az nincs.

2016. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Johnny Bravo ***** válasza:
A stiloban a szervo olajat közvetlenül a kormanyra kell önteni!!
2016. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Öntsd a motortérbe egyenletesen :D Ebben elektromos szervo van. Jó szar és romlékony ,mellesleg.
2016. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

#4 vagyok, nem értem a lepontozást

elektromos szervóba nem kell olaj

ez tény

se a fiatéba, se a suzukiéba


Erre jön a sok iskolás pistike, aki autót még csak a gyerekülésben ülve látott, és lepontozza

szar az egész oldal úgy ahogy van, nem szűrik meg az ilyen negatív értékelésre maszturbáló hülyéket

2016. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
hogy irhattok ekkora marhasagokat de komolyan tipikus magyarok vagytok. ontse. kormanyra meg. a motorterbe. hat igen nekem is volt stilom es en se tudtam hogy az elektromos szervo mit jelent . nem kell ezert kirohogni illetve gunyolni. mekkora parasztok vagytok komolyan. kerdezo nem kell bele olaj nyugi :) csak elvezd a konnyedseget sot ha a valto mellett a city gombot benyomod mrgkonyebb lesz :) a sok parasztal pedig ne foglalkozz. kb 1 ember adott ertelmes valaszt.
2016. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!