Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem szeretek vezetni járni?

Miért nem szeretek vezetni járni?

Figyelt kérdés
Nyáron elkezdtem a jogsimat 3x buktam Kresz vizsgán.Szeptemberben kezdtem el vezetni és eddig van 7 órám de már meguntam az egészet mert nincs kedvem hozzá és még a 7 óra után se tudom még az alapokat.(lámpánál lefulladok,rosszul váltok stb.) Nem tudok mindenre figyelni, gyalogosra,lámpára,kuplungra,váltóra. Szerintem a vezetést nem nekem találták ki. Az oktatóval nincs gond mert jól magyaráz,20 éve csinálja ugyhogy szerintem az oktatóval lesz a legkissebb baj. Mit kéne csinálnom? Otthagynám az egészet de már befizettem a kp-t.Jobb nekem az anyósülésen úgyérzem :D

2016. okt. 4. 17:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Holnap kell mennem vezetni de egyből felidegesítem magam ha rá gondolok. Csak én vagyok ennyire idióta? A jogsi egyébként a továbbtanuláshoz kell. (de minek?)
2016. okt. 5. 23:38
 12/14 anonim válasza:

Fel a fejjel!

Átérzem a "fájdalmad", én egy másfél hét múlva vizsgázok, 10 pluszórával, és még mindig borzasztóan béna vagyok. Önállóan parkolni sem tudok, a forgalomban elnézek dolgokat...

Azt mondják jobban figyeljek oda. És én akarom, nekem kell az a jogosítvány, nem is félek vezetni, de mégis ulrta ügyetlen vagyok. Az oktatóm el sem tudja képzelni, miért csinálok ilyen bénaságokat. Valószínüleg így nem lesz sikeres a jövőheti vizsgám, de menni kell, próbálni, kitartani, ha már belekezdett az ember, nem szabad félbehagyni a nehézségek miatt.

Kitartásra biztatlak téged!!! Én, aki jelenleg a nullával egyenlő :D

Legalább amennyit befizettél, azt vidd végig. Ha nem sikerül elsőre majd, akkor vársz, később újrapróbálkozol :)


25/N

2016. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Gyakorolni kell, elöbb-utóbb jobban fog menni, de úgy vizsgára jelentkezni nem szabadna ha nincd reális esélye, hogy sikerül is a vizsga.

Egy-két bukás miatt nem dől össze a világ, de a forgalmi vizsgát nem lehet korlátlan számban ismételgetni.

Van három "laza" lehetőség, három bukás után megugrik az amúgy sem kicsi pszichés terhelés

2016. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha megis lesz a jogsim az is biztos,hogy egy kilómétert se fogok vezetni. Szerintem a 3 kresz vizsga bukás vette el a kedvemet. 2 évi nyári melóm pénzét kidobtam az ablakon :D
2016. okt. 6. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!