Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Lanos első autónak?

Daewoo Lanos első autónak?

Figyelt kérdés
Melyik motorral kéne választani? 1.4, 1.5 vagy 1.6? Tapasztalatok, vélemények?
2017. jan. 20. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Tökéletes első autó!

Megbízható, kimegy a vilagból. Alkatrész olcsó.

Kicsit sokat eszik (mármint többet, mint egy swift) 7-8l vegyesben.

Semmi presztizs, de beülsz mínusz 25 fokban, pöccre indul és elvisz ahova akarod.

2017. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szervdonornak te leszel jól marha. A múltkori kérdés óta elvitte már a bank a német szarodat,bunkó? Vagy még egy szerelőnél dugdosod?
2017. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a presztízs. Nem vagyok "bojrészer" és nem is csajozásra kell az autó. (Az a nő aki csak az autó miatt van együtt valakivel az nem nő, na mindegy más téma.) Megfontolom, hogy ilyet veszek. Köszönöm a hozzászólásokat!
2017. jan. 21. 23:41
 14/16 anonim ***** válasza:
Oké, akkor a kérdező vegyen Swiftet, az a világ legjobb autója, azelőtt és azóta sem dobott ki jobbat a járműipar, egy igazi csoda. Mert hát mindenki tudja, hogy a japánok tudnak csak autót gyártani. A többi autóban csak azért lehet félmillió km, mert olyan sokat mentek vele a szerviz és a benzinkút közt. Nem szabad hinni a képeknek sem, a tűzoltók valójában azért vagdossák szét a balesetes swifteket, hogy úgy nézzen ki, mintha jobban összetört volna. Gyakran agyon is ütik az utasokat, ezzel is aláásva a típus hírnevét. Ez egy mocskos összeesküvés. És a legjobb, hogy a suzukira nem kell hitelt felvenni, míg mindenki aki drágább típussal jár, az hitelből vette, és nincs pénze tankolni. Ez is köztudott tény a GYK-n. Én például átalakítottam a BMW tankmutatóját, hogy 1000 Ft-os tankolásnál már telit mutasson, így nem ég a pofámról a bőr, ha valaki beül mellém. Csak az a baj, hogy még 30 év hitel van rajta. Most biztos azt gondolod, hogy hülyeség, de ez egy speciális hitelkonstrukció csak német autót vásárlóknak. Mert hát mindenki tudja, hogy aki német autót vezet, az minimálbéren van, csak így tudná kifizetni. Az élet császárai mind régi Swifttel járnak. Sokan nem tudják, de az az egyetlen létező, igazi perpetuum mobile a világon.
2017. jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hello én is a lanosokat nézegetem nekem is első autóm lenne. Nekünk már volt egy a családba mikor még kis 3-4 éves voltam és avval nem volt semmi probléma.
2017. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem Daewoo Lanos van és teljesen elégedett vagyok vele! Sokkal jobb, mint egy suzuki, mert sokkal erősebb kaszni és motorikusan is erősebb. A csomagolás koreai, de a motor Opel. Olcsó hozzá az alkatrész. Megbízható autó!Suzukit soha ne vegyetek!
2017. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!