Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogsi szerzés menete?

Jogsi szerzés menete?

Figyelt kérdés
Már minden vizsgát megcsináltam. Hogyan tovább?
2011. aug. 5. 10:56
 1/4 anonim válasza:

Budapesti vagy? Ha igen, a Petzvál utcában található központba kell bemenned, és beadnod

- vizsgalapodat

- elsősegély ismeretes igazolásod

- személyi, lakcímkártya

Kapsz egy Vizsgaigazolást, amivel be kell menned egy okmányirodába, sorszám, mész lefényképeznek - adnak egy lapot és egy csekket. Csekket befizeted egy közeli postán (4000 ft), viszed bemutatni hogy befizetted, kapott űrlapot kitöltöd, odaadsz minden papírt ami nálad van, azt kész. Kapsz egy lapot, amivel átveheted a jogsid ha azt választod, hogy ne postán küldjék ki.


egyébként az oktatód neked nem mondta el?

2011. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. de elmondta csak ki emlékszik már arra? :D am nyíregyházi vagyok.
2011. aug. 6. 17:41
 3/4 anonim válasza:
Nyíregyházán nem tudom, de ott is van biztos egy központ, ahol a vizsgaigazolást fogod visszakapni. Google-ben keress rá. Ja és az okmányirodába ne felejtsd elvinni az orvosi alkamasságidat se :D
2011. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! ment a zöld kéz :)
2011. aug. 6. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!