Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vannak olyan kocsik amikben...

Vannak olyan kocsik amikben nem lehet kikapcsolni a dashcam-ot? Mkt gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem sok infót találtam magyarul erről, de itt olvastam valahol kommentben, hogy a Teslákban ki sem lehet kapcsolni. Nem fura ez?
márc. 25. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én azt tudom, hogy bizonyos országokban még a megléte is büntetendö, ha nem használtad, akkor is.

Talán spanyolok vagy portugálok ilyenek.

Így ezt kamunak gondolnám, mint a BMW-s sztorit, miszerint letiltott már az E30-is, ha lejár az olajcsereperiódus.


Az olyanok találják ki ezeket, akik még nem láttak közelröl teslát.

márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bazaltkaroly ***** válasza:
Azt szerintem én írtam. De jelezte is, hogy nem tudom pontosan. Azóta utánanéztem, és ki lehet kapcsolni rajtuk a kamerát.
márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen te írtad 🥺
márc. 25. 11:09
 4/13 bazaltkaroly ***** válasza:
Igen, nem tudtam pontosan, de észszerű lehetett volna nekem, hisz személyi jogokat is sérthet. :D
márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
LOL:
márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Pedig jó ötlet lenne HA úgy lenne megcsinalva, hogy:

- folyamatosan vesz

- rögzíti a sebességet is

- házilag nem visszanézhető, kinyerhető, csak szerviz tudná elővarázsolni baleset esetén.

- amolyan fekete doboz lenne bizonyíték gyanánt.

márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ausztriában is tilos.
márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7 de ott nem csak használni tilos? Van ahol a megléte miatt is ánuszba dugják a mexikói kaktuszt.


6: persze, és írja is meg a feljelentést automatikusan, ha 5%-ka túlléped a sebességkorlátozást. :D

márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem tilos Asztriában. Onnan jövök kamerával :D
márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
teslában elsősorban az önvezetés miatt van kamera mindenfele, ha kikapcsolod nem lesz önvezetés és ezért nem is lehet kikapcsolni. A felvételt meg lehet akadályozni menüből de egyszeri fakabát életben nem találja azt meg.
márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!