Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan zajlik a járművezetői...

Hogyan zajlik a járművezetői elsősegélyvizsga?

Figyelt kérdés
A belépő feladatok mellett teszteket kell kitölteni, vagy tételhúzás után szóban felelni? Köszi előre is!
2011. jan. 1. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk úgy volt, hogy bementünk, meg kellett csinálni a stabil oldaltfektetést és az újraélesztést, aztán húzni a tételt.

Nekünk nem kellett megcsinálni, csak elmondani, de előtte a tanfolyamon nekünk azt mondták, hogy akkor kell megcsinálni, ha elmondani nem tudja az illető.

(Nekem volt az egyik kérdés, hogy közúti autóbaleset, az autóvezető eszméletlen. Vizsgabiztos csak annyit kérdezett, mit csinálnék először, mondtam, hogy megnézném van-e légzése. Mondta oké. Második volt a sokkfektetés, erre mondta, hogy elég elmondani.).


Sok sikert, nekem dec. 9-én volt a vizsga! :)


21/N

2011. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!