Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van olyan autóvezető- oktató...

Van olyan autóvezető- oktató aki bevállalja hogy a 3 hónapos kisfiam hátul alszik a bébihordozóban?

Figyelt kérdés
És ha sír akkor megetetem stb stb...(végülis az már az én pénzemen múlik nem) Na lényeg a lényeg,szabad ilyet egyáltalán?
2011. okt. 25. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Embere válogatja de miért ne ?

Oktatót Te választasz szimpátia alapján - az első szűrő meg is van.

:o)

2011. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Attól tartok nehéz dolgod lesz.


A KRESZ maga csak annyiban szabályozza, hogy a gépkocsi vezetés oktatása közben vezetőnek az oktató minősül, akkor is, amikor Te ülsz a volánnál. Viszont a vezetés-oktatás veszélyes üzem. (A közlekedés maga is az.) Ezért az általános gyakorlat, hogy oktatás közben csak ti ketten vagytok a kocsiban. Részemről már azt is furcsállom, ha több tanuló ül hátul. Megosztja a figyelmet. Ha már lesz jogosítványod, és nem érzed magad felkészültnek, vehetsz különórákat a kicsivel hátul. Addig én nem vállalnám.

2011. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet ilyet találni. Az oktatóknak a pénz kell leginkább. Én, ha oktató lennék biztos megengedném, mivel ki van fizetve az óra. Ha nem vezeti le a tanuló, nem kopott az autó és kevesebb üzemanyag ment el.
2011. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
NEM mivel még te nem vagy képes normálisan közlekedni és így veszélyezteted a saját gyereked életét!!!
2011. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem lehet, de nem is javasolnám. Gondolj csak bele. Még az is probléma lesz az első vezetés alkalmával, hogy megtaláld egyszerre a sebváltót, a kormányt és a pedálokat :) nem ám az, ha a kicsi sír hátul. Abszolút nem fogsz tudni koncentrlálni, és ezt az oktató is tudja. Ha oktató lennék, még ha lehetne sem engedném meg, az biztos.
2011. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem se lehet. De, ha megtoldod zsebbe a fizetését akkor lesz aki belefog menni.
2011. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
KRESZ vizsgád ezek szerint van már, ugye? 3 év alatti gyereket menetiránnyal szembe szerelt gyerekülésben szállítható. Na, szerintem nem fogja vállalni, hogy gyereküst szerelgess minden egyes alkaommal, aztán megálljatok állandóan, mert túl nagyot fékeztél, a g yerek meg fölébredt, valamint nem is tudnál tőle maximálisan koncentrálni.
2011. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dilettáns döggomba válasza:
52%
Nem, mert rajtad kívül csak az oktató, és az oktató tanulói ülhetnek az autóban. Ahányszor meg belefékez az oktató helyetted, a babád nemigen lenne csendben...
2011. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!