Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A VW-sok miért érzik nemzttől...

A VW-sok miért érzik nemzttől függetlenül az utak királyának magukat? Ld. Lent.

Figyelt kérdés

Persze de a BMW-s a bunkó általában mi?

Pedig csak egy vacak népautó:


[link]



2015. szept. 29. 09:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó, hogy ha valaki lát egy videót, vagy az életben találkozik valakivel, aki bunkó, akkor onnantól kezdve mindenki egy roh*dék, akinek olyan típusú autója van. Kedves kérdező, ennyi erővel te is egy szemétláda, semmirekellő vagy, mert legutóbb is egy ember bírt ilyen jelzővel, tehát minden ember az:).
2015. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Mintha ez egy mindennapos eset lenne...
2015. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Oh, hát ez semmiség... Már ahhoz képest ami az orosz utakon van néha. A youtube n nézd meg a crash complication sorozatot! Fogsz látni igazi barmokat!
2015. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
17%
A "vacak népautó" gyakorlatilag ugyanau, mint az AUDI-k, emellett azért igen megbízhatóak is.
2015. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Ja, persze, a VW az mint az Audi, a skoda meg ugyanaz mint a VW, akkor a Skoda az tulajdoképpen ugyanaz mint egy Audi? :)


A megbízható autó nem csak attól megbízható hogy 1-2 éves koráig hajlandó egyáltalán elindulni, hanem hogy mondjuk nem tiltják be az importot pl. legútóbb svájcban.

Ezek után nem vagyok biztos, hogy az egész megbízhatóság, meg törésteszt nem csak Propaganda. Persze régen jó autókat csináltak, szerintem még abból a presztízsből élnek máig. Egy corrado árából a maga idejében 2-3 komolyabb ingatlant lehetett venni nem rossz helyen.


Egyébként meg az audiról Sem tartok valami sokat, pont az audisok a másik arogáns banda.

2015. szept. 29. 10:08
 6/24 A kérdező kommentje:

"onnantól kezdve mindenki egy roh*dék, akinek olyan típusú autója van"


Nem, de reggelente munkábamenet 80% hogy valami VW az ami nem bírja betartani a 100-at, furakszik, kanyaban előz.

Bár biztos én vagyok elfogult, és igazából nem arogánsok, hanem csak kényelmetlen a fapad, és sietnek hogy hamarabb kiszállhassanak.:)

2015. szept. 29. 10:12
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem direkt lökte meg a Daciást ,hanem olyan béna a sofőrje hogy nem érzi a batár terepjárója méreteit sem. Városi terepjárós eleve külön állatfajta márkától függetlenül...

Ilyen nyomulós vw az leginkább cégautó ahol minden mindegy ,fizetik alátolják tankolják,ha összetöri akkor kapja a következőt, tehát nyomul az úton nem érdekli.

2015. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

1. vagyok


"Nem, de reggelente munkábamenet 80% hogy valami VW az ami nem bírja betartani a 100-at, furakszik, kanyaban előz.

Bár biztos én vagyok elfogult, és igazából nem arogánsok, hanem csak kényelmetlen a fapad, és sietnek hogy hamarabb kiszállhassanak.:)"


Igen, 80%, mert sok van belőle. Ha elmész Dubaiba, akkor meg 80% Ferrari.

Fapad? Talán te G Mercivel vagy I8-al szaladgálsz?

2015. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"Ja, persze, a VW az mint az Audi, a skoda meg ugyanaz mint a VW, akkor a Skoda az tulajdoképpen ugyanaz mint egy Audi?"


Bármilyen meglepö is számodra, tényleg ugyanazok - csak a kasztni más. (Az egyik cégnél dogozom a feljesztésben, szóval tudom)

2015. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Csak nem egy tipikus BMW-sel van dolgunk aki talált egy videót és most lecsap és számon kéri az összes korábbi (a stílus alapján megalapozott) sérelmét
2015. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!