Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A VW-sok miért érzik nemzttől...

A VW-sok miért érzik nemzttől függetlenül az utak királyának magukat? Ld. Lent.

Figyelt kérdés

Persze de a BMW-s a bunkó általában mi?

Pedig csak egy vacak népautó:


[link]



2015. szept. 29. 09:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Ja, az utóbbi.:D

Ilyen alapon minden autómárkát utálhatnék ami felette van.


Mert mint az ábra mutatja nem sz@r az üzletpolitika mi?:D

Winterkornt lemondatták, milliókat hívnak vissza, lehet perelni is fognak ellenük Baden-Württembergi befektetők.


De az elvakultaknak jó autó és jó üzletpolitika. Szerintem inkább arogáns mindent lepénzelő banda. ADAC újságban összehasonlításban egyterű Merci-BMW-VW összehasonlításban a VW az első még 2013-ban. Ettől már röhögőgörcs kerülget.

Majd pár hónapon bellül kitör a botrány, hogy ADAC listát manipulált, de sorrendet nem ám! Persze kiderült később hogy de. Gondolom ingyen csinálta.


De nem baj, amig bedolgoztam a VW-nak, a sok marha elvakült VW-vásárló pénzéből kaptam a fizut. Nekem csak jó hogy vannak. Csak ne lennének olyan arogánsak.:)

2015. okt. 2. 20:34
 22/24 anonim ***** válasza:
hát te selejt vagy bszod
2015. okt. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

"hát te selejt vagy bszod"


Nem a VW-a selejt, minden újság arról szól.:DDD


[link]


Beee beee, jó a VW, beeee nem bánt a farkas Wolfsburgban:

[link]

2015. okt. 3. 09:40
 24/24 A kérdező kommentje:

VW-hoz hasonló teszt:

[link]


:D

2015. okt. 3. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!