Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A VW-sok miért érzik nemzttől...

A VW-sok miért érzik nemzttől függetlenül az utak királyának magukat? Ld. Lent.

Figyelt kérdés

Persze de a BMW-s a bunkó általában mi?

Pedig csak egy vacak népautó:


[link]



2015. szept. 29. 09:08
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Igen, 80%, mert sok van belőle. Ha elmész Dubaiba, akkor meg 80% Ferrari."


Érdekes, felénk nincs több mint pl. yarisból vagy astrából, mégsem azok vannak megveszve. Néha van persze hogy jön mögöttem a VW és meglep hogy a következő lyuknál nem villog az Indexe és nem akar "alázni".


"Fapad? Talán te G Mercivel vagy I8-al szaladgálsz?"

Járhatnék akár trabanttal is, az hogy fapad, nem viszonyítás kérdése. Volkswagen - polcwágen. Ezt pont egy VW-stól hallottam. Egyébként nekem is Volt, persze van amelyik full extrás, de az annyiba kerül mint ha az ember valami normálisat vesz.

2015. szept. 29. 13:45
 12/24 A kérdező kommentje:

"Csak nem egy tipikus BMW-sel van dolgunk aki talált egy videót és most lecsap és számon kéri az összes korábbi (a stílus alapján megalapozott) sérelmét"


Ha valaki alapból bunkó, az úgysem veszi észre magat és nem keresne önigazolást. Innentől ez marhaság.

2015. szept. 29. 13:51
 13/24 A kérdező kommentje:

Bár pont ezt hogy a BMW-s vagy épp mercis bunkó, nem is értem honnan jön, szerintem csak irigység.

Mert németkenél a BMW-s Sem bunkó, magyaaroknál meg mindenki az.


Amúgy ezekre a VW-sokra nem is azt mondanám hogy bunkó (kivétel a videon szereplő egyed), hanem csak be van sózva a seggük és úgy mennek mintha számítógépen örökélettel játszanának. Hogy miért az rejtély. Hiába szorít a hólyag, azt látom rendszeresen, hogy sosem elég a megengedett, de sokszor még 20% plusz Sem, aztán előttem átt a következő lámpánál.

2015. szept. 29. 13:59
 14/24 A kérdező kommentje:

"Bármilyen meglepö is számodra, tényleg ugyanazok - csak a kasztni más. (Az egyik cégnél dogozom a feljesztésben, szóval tudom)"


Magyarul nem ugyanazok. Vagy a kasztni már nem az autó? (én is dolgoztam a területen, igen Salzgitter kap győrtől alkatrészeket.) De egy kolega aki györben dolgozott, meg Volt gyözödve rola, hogy ami az Audi tűrésében nem megy el, jó a VW-ba, aztán az alja meg tovább a skodába.


Amit még valamilyen szinten el is tudok képzelni, mert korábban dolgoztam finommechanikában, és meg voltak a kényesebb ügyfelek, akiknek a profi széria megy, aztán meg voltak azok akik nem voltak igényesebbek, a termelés az elözö selejtjét visszaborította a tesztgépbe kicsit szélesebbre vette a tűréseket, aztán mehetett ki a cucc.:)

2015. szept. 29. 14:06
 15/24 anonim ***** válasza:

De most egyet magyarázz meg.

Ennek a balesetnek mi köze van a márkához? Ugyanez a sofőr mondjuk egy ARO-val nem ugyanúgy le tudta volna tolni a Logant az útról???

2015. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem mert az aroval szerintem nem is képes utolérni a logant.:D
2015. szept. 29. 14:18
 17/24 anonim ***** válasza:
azért mert a fszfejű amerikaiak tudnak még valamit kitalálni amivel le lehet sőpörni európát, én azt vallom hogy jó autók a vw-k. szép lassan felépítette a hírnevét, nem fogja magát lejáratni. hagyjuk már azokat a retardált gciket. az a 4literes 8hengeres fosrakásuk nem szennyez? percek alatt eléget egy magyar kurat. hagyjuk már. mutasson valamit az autóiparban az a szentséges amerika. dögölne rakásra az a sok burgerzabáló
2015. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
A VW meg hülye volt hogy adott támadási felületet. De nekem nem is az a bajom vele hogy most bukott. Hanem az arogáns üzletpolitikájuk. De az már 3 éve.
2015. szept. 29. 20:21
 19/24 csunyafa@ ***** válasza:

Èn BMW-s vagyok.Szeretem az ilyeneket megenni. Kucc-kucc

Amúgy nem autó függő a bunkóság.

2015. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Eddig a VW-t vezetők voltak hülyék, most már az üzletpolitika is szar. Valami nagyon frusztrál téged a márkával kapcsolatban, tényleg BMW-d van, vagy nem futotta VW-re?
2015. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!