Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak nekem számolja el a...

Csak nekem számolja el a pontjaimat a felvi.hu?

Figyelt kérdés
410nek kell lenni és nekem a felvi.hu 391et számolt. Emelt angolom van és egy középfokú nyelvvizsgám szintén angolból. Bár hallottam már olyat hogy a felvi.hu általán el szokta számolni a pontokat. Igaz ez? Viszont az eszeg.hu-n is van egy másik pontszámító és ott rendesen kijött a 410! mit csináljak? köszi a válaszokat!
2008. júl. 13. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy nyelv ismeretéért csak egyféle jogcímen kaphatsz többletpontot, tehát vagy az emelt szintért, vagy a nyelvvizsgáért, mindkettőért nem. Ha olyan szakra mész, ahol az angol nem felvételi tárgy, csak nyelvvizsgaként számolható el többletpont.

2008. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elszámolta a pontjaimat, csak nekem az a probléma, hogy van felsőfokú németem és középfokú angolom. Namost, a középfokú angolból sikerült kihozniuk egy középfokú németet, ami megbolygatja az egész eredményt.

Lényeg ami lényeg, közel 30 ponttal kevesebb van, de holnap írok nekik, hogy tessék helyesbíteni: közöm nem volt német középfokhoz!

2008. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez az eszeg.hu nevű oldal nekem nem jön be. Meg tudnád adni a pontos webcímet? Egyébként most kicsit megijesztettetek,ezzel a félrepontozással,ezek szerint ha elszámolják,akkor a központi nyilvántartásban is rosszul lesz bent és esetleg emiatt nem vesznek fel valahová??? Na nehogy má...:((
2008. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

szia!

itt az oldal, de teljesen alul van a pontszámító az oldalon:

[link]

én már a felvisek válaszát várom.

2008. júl. 15. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon köszönöm! Ki tudtam számolni és egyezik hál' Istennek! :)
2008. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
hát nekem is elszámolták a pontjaimat...hova írtok?
2008. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ezen az email címen tudsz érdeklődni:

info@felvi.hu

3-4 munkanapon belül tudnak válaszolni.

2008. júl. 17. 13:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek üzenném, hogy az első válaszoló helyesen írta a dolgokat. Tehát az angol nyelvvizsgádat nem nézik az emelt szintű érettség mellett.
2008. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*érettségi
2008. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!