Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz az állatorvosira...

Nagyon nehéz az állatorvosira bejutni? Egy csomó plusszpont kell hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 12:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
óó de egy kö****ség de akkor hogy elsz ez az egész rendszer vagy honnan szedjünk össze plusszpontokat nem várhatják el hogy minden országos versenyeket nyerjen
2009. júl. 31. 13:16
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem is várják, az a cél,h csak az kerüljön be a felsőoktatásba aki valóban kiemelkedően teljesít.
2009. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Áhhh...ne még mindig én vagyok (a hosszan válaszolgatós). Ne haragudj, de már kezdek fáradni azért. Mit nem lehet érteni ezen az egészen? Elolvasod a pontszámítást és kész. Nem kell minden országos versenyen indulnod, meg kell írnod egy emeltszintűt, meg lennie kell legalább egy középfokú nyelvvizsgádnak és már meg is van a 80ból 75 pont. Baromira nem lehetetlen, nekem általános orvosira ebben az évben 461 pontom lett. Csak akarni kell, meg az érettségi előtt tanulni kb. 1 hónapot intenzíven és kész.

Jah és másik emeltért azért nem adnak pontot mert nincs értelme. 30%tól már megadják a 40 pontot, 30%ot meg a hülye is összeszed. Akkor ennyi erővel csinál egyet mondjuk vmi könnyű tárgyból, megkapja a 40 pontot, és a felvételi tárgyakból meg csak közepet csinál. Kicsit egyszerű lenne úgy, nem?

Írj ha még van vmi kérdésed.

2009. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

bocsi hogy ilyen érthetetlen vagyok csak nekem még senki nem mondott ilyeneket

am nagyon nehéz a kémia biosz érettségi?? elkezdtem a 2 biosz könyvet most megtanulni ( a tesómé) és igy 2 évet megspórolok

2009. aug. 1. 21:22
 15/20 anonim ***** válasza:
A kémiát nem tudom, én fizikából érettségiztem orvosira (neked csak kémiából lehet), a biosz emelt nekem nem volt vészesen nehéz. (95%os lett) Hát jól fel kell készülni, akkor nem lehet gond.
2009. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A biosz érettségi könnyű,ha orvosira fogsz járni, vagy egy minimális biológiát, anatómiát tanulsz majd egyetemen , rá fogsz jönni,h gyakorlatilag lófaszt sem kérnek bioszból gimiben. A kémia már húzósabb.
2009. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
huu biosz 95% az szép :) am akkor csak tanuljam meg nagyon nagyon a könyveket??
2009. aug. 2. 14:35
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát jah, de azt jó könyvből. Talán mozaikos jó, meg panemsulisat dicsérik most. Meg hát vmi fakt azért nemárt, mert a genetikát jó ha vki elmagyarázza...+ feladatok. Meg nézd meg az eddigi emelt érettségiket.
2009. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az oktatásügyi minisztérium honlapján fent van az összes eddigi érettségi normál és emelt szinten is. Azokhoz van javítókulcs is, letöltöd szépen és csinálgatod. Érdemes venni biológiai stúdiumokat , atlaszokat hasonlókat,de a biosz tanárod tudni fogja sztm,h melyik könyvből érdemes tanulni.
2009. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

2009-ben:

"kell plusz nyelvvizsga és a biosz VAGY kémia érettséginek is emeltnek kell lennie ez nagyon húzós"


Ééés 2019-ben:

kell plusz nyelvvizsga és a biosz ÉS kémia érettséginek is emeltnek kell lennie - már több, mint húzós 😂

10 év múlva meg már 3 emelt kell majd xDD

2019. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!