Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti meg tudnátok bocsátani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haramia kérdése:

Ti meg tudnátok bocsátani egy félrelépést, ami elsősorban érzelmi alapú volt, nem testi?

Figyelt kérdés

A történet nem az enyém, hanem egy ismerősömé, még az "ítéletre" vár. De mint nő sokat agyalok rajta, hogy én mit tennék ilyen helyzetben. A pár 7 éve van együtt. A férjnek 4 hónapja tartott egy viszonya, ami pont a lezáráskor derült ki (a másik nő tett pontot a végére) a feleség pedig megtalálta ezt a búcsúüzenetet.

A pasi nem tagadja, hogy szerelmes lett (szex mindössze egyszer volt) de rengeteg találkozó, közös program, ebéd, séta csók, ölelkezés stb...ugyanakkor azt mondja, hogy lezárta, befejezte a kapcsolatot és szeretné újrakezdeni a feleségével, ha kap még egy lehetőséget. (egy közös kisgyerekük van).


Ti hogyan döntenétek a feleség helyében?


2013. nov. 5. 12:33
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
84%
Nem és nem. Ha másba beleszeretett, akkor belőlem kiszeretett... Ne kelljek csak azért mert a másik kidobta! Godolhatott volna ő is arra hogy van egy közös gyerek, ne csak az asszonynak kelljen utólag gondolkodni!
2013. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
94%
Nem bocsátanám meg akkor sem, ha beleszeretett, akkor sem, ha csak testiségről szólt. Viszont, ha beleszeretett talán nem haragudnék annyira, könnyebben el tudnám engedni. Ha csak simán kefélt egyet, még meg is rúgdalnám.
2013. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
94%

Egyetertek az elsovel! Pontosan azert tudott masba beleszeretni, mert engem mar nem szeret, illetve nem ugy.

Az erzelmi megcsalas talan rosszabb, mint a fizikai.

Raadasul nem is az o dontese, csak nem akar ket szek kozul a foldre ulni.

2013. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
jajj 2. válaszoló kicsit bekuncogtam azon amit írtál :) de persze értem!
2013. nov. 5. 12:46
 5/50 anonim ***** válasza:
92%
1. Vagyok, szerintem is jogos a rugdalózás :))
2013. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
78%
én sokkal könnyebben megbocsátanám az érzelmek nélküli szexet a férjemnek, mintha szex nélkül szerelmes lenne másba.
2013. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nekem akkor jutott eszembe megcsalni a páromat, amikor már nem szerettem. De inkább kidobtam.
2013. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim válasza:
77%

Hát ilyen esetben nemtudom mit tennék valószínü kidobnám és csak utána kezdenék el gondolkozni!

Mert ha csak egyszer történt volna érzelmek nélkül szex, hamarabb megbocsájtanék de csak a házasság és a gyermek miatt.

2013. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
86%

Ha történt megcsalás, semmiképp nem tudnám megbocsátani. Egy csókot maximum, szexuális érintkezést NEM.


Egyébként a csupán érzelmi félremenést (tehát hogy érzései támadnak valaki más iránt, de nem történik testiség) még megpróbálnánk helyrehozni szerintem, de csak akkor ha a másik fél még időben jelzi, hogy valami nem stimmel és változtatni szeretne. Ha nekem kell rájönnöm viszont, hogy ilyen érzéseket táplál, akkor szintén repülne.


Szóval nálam a fent említett esetben lapát. 4 hónapig!!! Hazudozott, csalta a feleségét, az ilyen nem érdemel új esélyt.

2013. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a nagy kérdés, hogy mi lett volna a történet folytatása, ha a nő nem teszi lapátra. De ezt persze sosem tudjuk meg. Nem tudnám megbocsájtani, ha csak szex lett volna talán, de azt sem biztos. Egy négy hónapos viszonyon viszont nem tudnék túllépni. Kicsit olyan érzésem lenne, hogy ha ló nincs jó a szamár is. A szerető lapátra tette, most meg anyucinál kuncsorog. Szánalmas. Belegondolok, hogy közben gondolom azért a feleséggel is lefeküdt, gondolatban kivel volt (már ha ilyenkor gondolkodik a férfi). Igen, azt hiszem én nem tudnék túllépni rajta.
2013. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!