Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A rosszabb gimit baráttal...

A rosszabb gimit baráttal vagy a sokkal jobbat egyedül válasszam?

Figyelt kérdés
Helyben van egy iskola ahova felvettek szóbeli nélkül. Mindenki attól fél h "elkallódok". A bizim kitűnő és First Class nyelvvizsgám van. Beadtam még a Hunfalvy Jánosba és a II. Rákócziba. A Hunfalvyban már voltunk felvételizni nagyon jól ment sok reményt fűzök hozzá. Anyukám is azt akarja hogy oda járjak, de úgy érzem hogy akkor cserben hagyom azt a barátomat aki csak miattam jött angol tagozatra és így szóbeliznie is kell egyébként nem kellet volna. Ti mit csináltátok a helyemben? Elmennétek Budára és ott hagynátok a barátotokat a slamasztikában vagy maradnátok vele? Ő a legjobb barátom és nem akarom h ezért menjen tönkre a kapcsolatunk. Egyenlőre azt tervezem hogy megvárom az eredményt és utána beszélek vele. 14/L
2009. febr. 26. 23:13
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

MINDENKÉPP A SULI A FONTOSAB OTT IS LESZNEK BARÁTOK

SÖT LEHET JOBBAK IS

2009. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

húúú köszönöm a sok választ. Azt hiszem igazatok van. Majd megbeszélem vele.

Március 19-20. Azon a két napon lehet változtatni a sorrenden.

2009. febr. 27. 12:43
 13/16 anonim válasza:

Később nem a barátságból fogsz megélni, hanem abból, hogy hol, mennyit és hogyan tanultál. Én a gyerekkori barátaimmal nem tartom a kapcsolatot, lehet már te sem fogod és megbánod hogy elmentél egy rossz suliba

a jövőd múlik azon, hogy tanulsz!!!!!

2009. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én se tudtam nyolcadikban, hogy mit csináljak. ugyanez volt a bajom, hogy a jobb gimiben majd egyedül leszek, máshol meg ott lesznek a barátaim. eljöttem a jobb gimibe, itt is vannak barátaim, és el sem tudom mondani, hogy mennyivel értelmesebb emberek vesznek körül, akiknek nem az a legfontosabb az életükben, hogy milyen cipőt vegyenek maguknak, és aki meg tényleg a barátom volt, azzal még most is jóban vagyok.
2009. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha lenne gyerekem, azt mondanám, 6-25 éves korodig dolgozol a legkeményebben, ekkor alapozod az életedet.


40 éves korodig bedolgozod magadat a szakmába, folyamatos tanulással, utána csak megélsz belőle, és ha megéred, akkor nyugdíjasan érik be a haszna.


Nyilván többet tudnátok együtt lógni, ha egy helyre járnátok, de ahogy és amennyit keresel, az határozza meg az életedet. A barátságot attól még tarthatod.

2009. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam, csak én 6. után. A barátnőm is jelentkezett hatosztályosba velem, de csak engem vettek fel. Nagyon sokat rágódtam rajta, hogy elmenjek-e egyáltalán (mert ugye 6. után nem muszály még sulit váltani) De aztán apukám aztmondta hülyeség lenne elszalasztani ezt a lehetőséget. És mondjuk ezen akkor megsértődtem, de valamilyen szempontból igaza volt, mert azóta én is és a volt legjobb barátnőm is megváltozott, szóval valószínű ha ottmaradtam volna is vége a barátságunknak, így meg egy jó gimibe járok, és remélhetőleg sikeres leszek az életben ennek köszönhetően
2009. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!