Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Japán szak: ELTE vagy KRE?

Japán szak: ELTE vagy KRE?

Figyelt kérdés
Elsősorban a két egyetem valamelyikén japán szakosok véleményét várom: melyik "jobb" és miért, az ELTE vagy a KRE japán szaka?
2009. ápr. 30. 14:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
köszönöm:) és még annyi, hogy szerinted,hogy érdemes a pontokat összeszedni...én ELTEre szeretnék menni,de most bajba vagyok,hogy hogyan szedjem össze a pontokat.
2009. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
tehát,hogy emelt törit meg angolt próbáljak vagy máshogy sakkozzak vele:S
2009. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod:)

Én emelt töri + közép német + nyelvvizsgából közép német + közép angolom volt és sikerült a Károlira

2009. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
És az emelt töri az mennyire vészes? tehát megírható 80-90% körül?..mert pl nekem csak az angolom van...mert műszaki mellé csak azt kellett tanulnom:Da töri emelért meg harcolnom kell, hogy egy műszaki suliba ,humán tárgyból akarok emeltet:D az emelt angol nyelvvizsga pedig riaszt picit:D:D
2009. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekem 89% lett, de rendesen tanultam rá, és valljuk be, amikor én írtam, akkor kifejezetten könnyű sort kaptunk.
2009. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
amúgy ez most merült fel bennem...szerinted hátrány hogy lány vagyok?..már mint, a Japán egy elég zárt társadalom,ahol a nők nem nagyon vannak elfogadva...félek,hogy hiába itt dolgoznék M.O-n lehet szóba sem állnak velem mert lány vagyok...
2009. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%
Én is lány vagyok:D De japán szakon több a lány, mint a fiú, nálunk a japánosoknál spec 3 fiú van és 12 lány. Meg inkább a lányok akarnak japánul tanulni, őket jobban érdekli a kultúra, a nyelv meg azért vannak páran akik az animék és a manga útján szerették meg a japánt.
2009. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

jó csak mert engem azzal riogatnak..,hogy lehet h tök jól megtanulom, és elmegyek pl tolmácsnak, de lehet, hogy szóba sem fognak állni egy női tolmáccsal, mert ők egészen máshogy állnak a nőkhöz..főleg egy európaihoz... te ezt hogy látod?:)vagy csak riogatnak?


Szerinted te jól választottál tetszik?:)


Csak mert nagyon tanácstalan vagyok, hogy műszaki suli után be merjem e vállalni, hogy tök mást tanulok

2009. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%

az tény, hogy másként állnak a nőkhöz, mint mi európaiak, de a kevés fiúból adódik, hogy kevesebb férfi tolmács lesz és csak nők maradnak:) plusz nem hiszem, hogy emiatt ne kapnál állást, a tolmács tolmács, tökmindegy.

én közgáz suliból mentem japán szakra:)

2009. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Akkor nem lehetetlen...:D én most hatalmas harcokat vívok egyáltalán azért,hogy elengedjenek emelt törire...

és amúgy mikor kezdtél el intenzivebben tanulni, hogy igy sikerült a töri?

Tehát,ha most nagyon nagyon belehúzok még van esélyem?D:D:D

2009. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!