Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvös József Gimnázium...

Eötvös József Gimnázium Budapest? Vélemények?

Figyelt kérdés
8.os vagyok jó tanuló, szeretnék ebbe a suliba járni jövőre. Már sok helyen utána néztem de igazából halottam róla sok jó és néhol rosszat. Tetszik az iskola, nem is lakok tőle messze annyira mert vonatút+ 1/2 metrómegálló. Tapasztalatok esetleg oda járóktól vagy szülőktől? Milyen a suli? Közösség? Tanárok? Esetleg bejárás? És hogy annak aki tanul tényleg nagyon nehéz-e? És persze milyen a felvételi? Előre is köszi

#gimnázium #Eötvös József #Középiskola Budapest
2016. nov. 14. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Kemény, nyilván. A közösség jó, a tanárok többségében korrektek. De nagyon kell tanulni. Szerintem aki nem linkeskedi el, annak nem probléma; aki meg igen, az be se kerül.
2016. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. nov. 16. 20:31
 3/7 anonim válasza:
100%

Én az eötvösbe járok, és nehezen tudnék róla rosszat mondani:) szuper a közösség, ezt mindenképp kiemelném. Ha az elkövetkező éveidben a jó érettségi és nívós egyetemek bármelyikére való bejutás mellett szeretnél része lenni egy szociális hálónak, akkor jó helyen keresel! Persze, miután bejutottál, ez már rajtad múlik, de az emberek mindenképp nyitottabbak, és biztos megtalálod a helyed. Rengeteg az iskolai és iskolán kívüli progtam is, szakkörök, táborok, amit csak el tudsz képzelni. Az oktatás színvonalas, persze ez nem jelenti, hogy ne lennének gázabb tanárok, sőt. Bejárni nagyon könnyű, mert nagyon sok tönegközlekedési eszköz áll meg a környékén, ráadásul, mivel belváros nagyon sok az egyéb szórakozási lehetőség. Meg ugye V.ker. az se rossz :).

Más. Bejutni nem lehetetlen főleg ha tanulsz. Sőt meglepően kevés tanulással fenn lehet tartani a 4-5 átlagot, az meg már teljesen jó, itt nincs emiatt kiközösítés. A felvételi egy központi írásbeliből és egy kellemes hangulatú rólad beszélgetős& tantárgyi felelős szóbeliből áll. Mármint amíg benne vagy... mert valójában olyankor is átmész bizonyos rostákon, amikor te nem is hinnéd :) de emiatt már pluszba ne izgulj, ezek mind személyiségbeli dolgok, amik amúgy emiatt a szociális közösség miatt fontosabbak mint a felvételi. De ezt nem lehet elrontani. Olysn nint a szerelem; vagy úgy vagy jó ahogy vagy, vagy nem kellesz sehogy:D de kb. Most ennyi jut eszembe. Hajrá hajra!

2016. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Hat nem sok szabadidod lesz mellette, annyi program lesz de nem hiszem hogy gond lesz nagyon szorakosztatok tobbnyire illetve mar nyaron es az ev elejen rogton osszehoznak az osztalytarsaiddal marmint sok idot fogtok egyutt tolteni meg minden... egyszeruen csaladias a legkor ott biztos tetszeni fog
2016. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi :) Hát, örülnék ha járhatnék ide. :D remélem felvesznek
2016. dec. 20. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Felvettek?:)
2018. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Friss véleményekre lennék kíváncsi a sulival kapcsolatban.

2022. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!