Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Késő 40 év felett informatikus...

Késő 40 év felett informatikus könyvtárosnak tanulni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a könyveket. Szeretnék könyvtárosnak tanulni levelező szakon. Érdemes még? Vagy már hülyeség?

2023. okt. 29. 13:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nagyon is érdekel!

Igen, az lesz! :)

2023. okt. 29. 15:44
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem a korod a probléma, hanem, hogy ezzel a képesítéssel nem fogsz tudni elhelyezkedni.
2023. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Annyira keveset ad?

Akkor milyen képesítés lenne a jó?

Vagy nem nagyon keresnek már könyvtárosokat?

2023. okt. 29. 17:48
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem keresnek könyvtárosokat.
2023. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteget járok különböző könyvtárakba, évtizedek óta. Konkrétan egy könyvtáros sem beszélget az olvasókkal. Kizárólag a lényegre szorítkoznak, ha bármiféle kommunikáció szükségeltetik. De leginkább morcosak és csendbe burkolózva ülnek a pult mögött, általában valamit olvasva. Szerintem nem kell már könyvtáros képesítés oda se minden munkához. Keresnek ők képesítés nélküli embereket is, meg már kb bármilyen bölcsészt is. Láttam hirdetéseket, onnan tudom. De hát nagyon alulfizetett szakma. Mondjuk kb semmit sem kell csinálni.
2023. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!