Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Új oktatási törvény és a...

Új oktatási törvény és a félévek fizetése?

Figyelt kérdés

Aki nem végez időben a főiskolával, annak ki kell fizetnie az igénybe vett féléveket.

Én államira jártam, megvan az abszolutóriumom ( rendesen végeztem, nem kellett halasztanom sima tárgyakkal), DE a diplomamunkámat nem fogadták el, így munka és egyebek miatt nem fél évvel, hanem egy kerek évvel később adom le újra, és ha minden oké, akkor 2012 február elejére végzek.

Most nekem is fizetnem kell majd 6-7 félévet?


Vonatkozik ez majd a régi fősulisokra (rám)? Mi nem az új törvény ismeretében kezdtük el a sulit.


De nekem a jövőbeli dolog is abszurd: szépen időben eléri az ember az abszolutóriumot, aztán nem megy át a szakdoga a rostán, és hopp már fizeti az egész iskolai képzést mert muszáj halasztani?


Kérem ,aki tud valami infót segítsen , előre is köszi!


2011. máj. 25. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem törvény, még csak nem is tervezet, csak ötletelés. Pokorni a saját ötletéről azt mondta, hogy csak felmenő rendszerben képzelné el.
2011. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de érdekelne, hogy miért nem fogadták el a diplomamunkádat? Én még előtte állok, és eddig nem is tudtam, hogy létezik ilyen... :-(
2011. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na csak most vettem észre.

Hát, az egyik legkeményebb tanárt kaptam, kb. csak tőle féltünk mindig is, erre ő bírálta az enyémet. Most mondhatjuk, hogy csak ezzel takarózom, de ha máshoz kerül tuti a 3-as.

Interjúkkal volt gondja, hogy nem elemeztem ki a válaszokat eléggé + zavarta, hogy a gyermekvédelmi törvényeket összegeztem, és nem az eredeti szövegnél maradtam - bár érdekes, mert szerintem nagyobb gond, ha oldalakon keresztül másolok, de mindegy...

Sok sikert majd neked!

2011. máj. 27. 11:57
 4/4 A kérdező kommentje:

jav: "tuti a 3-as (a legrosszabb esetben)" szerintem elég jót írtam.


Sajnos van hogy nem fogadják el, ilyenkor következő félévben javítva újra leadhatod, vagy írsz egy újat.

2011. máj. 27. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!