Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Új oktatási törvény, mikor?

Új oktatási törvény, mikor?

Figyelt kérdés
a 2012-es felvételire érvényes lesz már az új oktatási törvény, mint pl a két emelt szintű érettségi, vagy az 1 természettudományi tárgy kötelezővé tétele?
2011. szept. 21. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekelne..akkor fogok érettségizni:/
2011. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meglepne,hiszen arra fel kell készülni. Pl a legtöbb természettudományos tárgyat nem is tanulod annyi ideig,hogy érettségizhess belőle, tehát faktként kell választanod. Bár láttunk már olyat,hogy tanév közben módosult az oktatási törvény,de az valószínűbb,hogy csak jövőre lesz,mármint jövő szeptembertől.
2011. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvassátok el a fenti linket...az a hivatalos és mindent leír.


Egyébként nem az érettségi lesz kötelező egy természettudományos tárgyból, hanem a tanulmányi pont továbbvitele. Olvassatok.

2011. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak nem csinálják, elég nagy kicseszés lenne velünk, hiszen aki szakközépbe jár (mint én), az a kémiát, bioszt, fizikát csak egy évig tanulja, jó a föcit két évig, de már mióta nincs föcim...
2011. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nálatok lehet de képzeld én is szakközépbe járok és nekünk 4 évig van fizika , átlagban a 4 év alatt 2,5 órában...
2011. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mert gondolom te olyanba jársz, én közgazdaságiba járok, egy közgazdásznak minek biosz?

...


egyébként ma ofőn pont erről volt szó, és nem hozzák be a kötelező természettudományi érettségit, hanem nekünk (szakközepeseknek) úgy lesz, hogy vagy két évi föci, vagy kémiából, bioszból vagy fizikából két tantárgy jegye

2011. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!