Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik gimit ajánljátok?...

Melyik gimit ajánljátok? Békásmegyeri Veres Péter, Óbudai Árpád vagy Budapesti Berzsenyi Dániel?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 18:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%

Nekem írhatsz, én nyelvtagozatra jártam.

Szerintem egyáltalán nem voltak húzósak a reál tárgyak. (Na persze, nálunk, matek tagozaton igen:)) Azért felvettek engem is gazdasági szakra, igaz, fakultációra jártam - szóval az "alap" matek még egyszerűbb lehetett.

2016. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
40%
Veres
2017. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
28%
Az Arpadba azok mennek akik nem annyira jól tanulnak
2017. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%
13-as, hogy ez mennyire nem igaz!
2017. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
80%

#13-as:

Te nem vagy normális!

Az Árpád óbuda egyik,hanem a legerősebb gimnáziuma!


Az Óbudaiba,na oda mennek akik nem jól tanulnak...

2017. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
52%
#15-ös. De a legjobb arcok is oda járnak ;) gyere ide az óbudaiba és felejthetetlen élményekkel fogsz gazdagodni, és ha okos is vagy akkor komolyabb stressz nélkül is bekerülhetsz jó egyetemre. Az árpád az egy nagyon szigorú iskola idegbeteg tanárokkal. Akik most ida járnak mondják nekem, hogy életük legnagyobb baklövése volt, hogy bejelölte. Ezek közül én a verest ajánlom. Sok barátom jár oda és ők nagyon szeretik.
2017. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%

"Az Árpád az egy nagyon szigorú iskola idegbeteg tanárokkal" - húú, akinek az a szigor és az idegbetegség, ami ott van, akkor nagyon gyenge lehet a tűrőképessége!


Az Árpád egyáltalán nem szigorú suli, a hangulat is jó, mind ami az osztályokat, mind ami a tanárokat illeti (Nekem épp az volt a bajom, hogy "túl jó" tanáraim voltak ott (a legtöbbjük most is ott tanít), mert úgy tudtak motiválni, hogy sokkal többet tanultam, mint aminek az egyetemen (és úgy általában "az életben") hasznát veszem - de akkor egyáltalán nem éreztem "tehernek" a tanulást, sőt, élvezetem is:))


Az Árpád a lehető legjobb hely arra, hogy valaki ott töltse a középiskolás éveit, és vegyítse a kellemest a hasznossal!

2017. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
65%

#16-os:

Az Árpád egyáltalán nem szigorú suli!

2017. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
71%
Sok tanár tanít az Árpádban, nem lehet, hogy van köztük "szigorú, idegbeteg" és laza, jó fej is? Ki lehet fogni ilyet is, olyat is. Mindenesetre ha nem is szigorú iskola valójában, a híre mindenképp az.
2017. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
56%
Azok közül, akik azt mondják, hogy az árpád nem szigorú iskola: pontosan hány éve is végeztetek? Mert ha tavaly-tavalyelőtt, akkor tegyétek össze a kezeteket, mert a jó tanárokat fogtátok ki.
2017. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!