Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik gimit ajánljátok?...

Melyik gimit ajánljátok? Békásmegyeri Veres Péter, Óbudai Árpád vagy Budapesti Berzsenyi Dániel?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 18:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%
Régen sokkal jobb volt az Árpád az országos rangsorban. Én pl. kb. 15 éve érettségiztem (de azóta is folyamatosan érdeklődöm a változásokról), és amikor felvételiztem, akkor a 7. legjobb volt ORSZÁGOSAN - most meg ha jól tudom, az 50 hely környékén van... Szóval igazán nem hiszem, hogy azért "esett", mert közben "húdenagy" lett a szigor, miközben, amikor én jártam oda, akkor még tök jó volt a közösség (a tanárokat is beleértve) és a hangulat. - Az Árpádnak az volt a koporsószöge, amikor visszakapta az egész épületet, és "cserébe" több osztályt kellett indítania - már nem válogathatják meg úgy, hogy kit vesznek fel, mint régen.
2017. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
71%

#20-as:

7 éve

2017. febr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
32%
Az Árpád nagggggggyon hátul van a ranglétrán
2017. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
42%

#23-as:

És akkor?

Attól még nagyon jó suli!!!

2017. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
77%

"Az Árpádnak az volt a koporsószöge, amikor visszakapta az egész épületet, és "cserébe" több osztályt kellett indítania - már nem válogathatják meg úgy, hogy kit vesznek fel, mint régen."


21-es, ne viccelj :) 8-10szeres túljelentkezésnél azért van merítés! - nincs baj a színvonallal, jók a tanárok, oké a közösség, a továbbtanulási ráta pedig önmagáért beszél! Biztos a többi suli is rendben van, de én az Árpádot ismerem és ajánlom jó szívvel! Tanulni kell, de van idő mindenre és mindenki ráállhat a saját útjára. Nálunk toppos :)

2017. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
52%

#23-as:

Hátul?? Ezt nem is értem... szerintem fordítva nézted a sort ;)

2017. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én tanítottam néhány éve az Árpádban, és nagyon meglepett (más iskolákhoz képest), hogy mennyi lelkes és csillogó szemű tanár tanít ott nagyon kedves, rendes, okos gyerekeket. Nagy suli, és nyilván nem mindenki ilyen, de sok igazi tanár egyéniséggel találkoztam ott. Ha valaki nagyon jó képességű, csak ajánlani tudom ezt az iskolát. Aki nem jó képességű, annak viszont nem ajánlom, mert szvsz elég nagy a terhelés a gyerekeken. Láttam ott gyereket "szenvedni", szóval nem mindenkinek való. A többi suliról nincs konkrét tapasztalatom.
2019. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!