Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rettenetesen bant...

Mit tegyek? Rettenetesen bant a dolog.

Figyelt kérdés

Nagyon csunyan viselkedett velem a legjobb baratnom (nem vagyunk mar gyerekek o 34 en 25). Egy kis aprosagon haragudtunk meg mindketten egymasra szombaton, de en racsorogtem ma,h megkerdezzem,h hogy van, elvegre megis a legkozelebbi baratomnak tartottam. O nagyon csunyan es lekezeloen elkezdte felemlegetni a serelmeit, mire en elmondtam az en verziomat, de miutan nem ertette meg, egyben elnezest kertem tole, gondoltam h igy konnyebb lezarni, de o folyamatosan lovagolt a problemajan es akkor en is begurultam es o elkezdett ugy viselkedni velem,mint egy darab szarral. Annyira megbantott,h elkezdtem sirni es elkoszontem es leraktam.

Irtam neki,h mekkorat csalodtam benne es hogy nem ezt vartam tole. valaszra sem meltatott.

Tudom gyerekesen hangzik,de rettenetesen bant, mert fontos barat volt a szamomra.

Szerintetek keressem, vagy felesleges, ha o nem jelentkezik magatol?


2010. júl. 15. 18:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tudom,h gyerekes az egesz sztori... ezert sem ertem,h miert viselkedik ilyen makacsul. Szerintem egy igazi barat nem sertodik meg ilyenen, vagy ha igen,akkor a helyere tudja rakni magaban a dolgokat, mint ahogy en is tettem.
2010. júl. 15. 18:28
 12/13 A kérdező kommentje:
18.26 - 10 percet kestem, de ok el sem jottek, csak egy sms-t irt 5 perccel kesobb!!! Egyebkent a vilag egyik legnagyobb es legforgalmasabb fovarosaban lakunk, itt nem lehet kiszamitani a forgalmat. Nem azert kestem mert vakartam a seggem.
2010. júl. 15. 18:31
 13/13 anonim ***** válasza:

Labilis, lelkileg éretlen barátod van. A sértődősség, az évekig tartó haragszomrád mind erre utal. Érzelmileg megrekedt a kisgyermekkorban, amit fel kelle ismernie és tudatosan dolgozni a személyiségén, különben szép lassan elmaradoznak mellőle a barátok.


Hogy mit csinálj te? Kérdezd meg tőle, hiányozna-e neki a barátságotok. Ha igen, akkor azért neki is tennie kell, nemcsak neked, nem alázkodhatsz meg minden ilyen alkalommal. Mert viták a barátok között is előfordulnak, de akkor le kell ülni és kulturáltan megbeszélni.

2010. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!