Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A sárkány/ázsia centerben, a...

A sárkány/ázsia centerben, a KÍNAIAK ELADNAK MINKET, tényleg szervkereskedelem megy?

Figyelt kérdés

Ezt hallottam, hogy a sárkány centerben, vagy valahol az Ázsia centerben volt egy eset, miszerint, egy férfi, és egy nő vásároltak, a nő bement vásárolni, addig a férfi elment sétálni, és a csaj, a próbafülkében egy csapóajtón beesett egy helyre. És úgy találták meg, hogy nála volt a telefonja. Mondjuk, ha ezt a híradóban hallom, lehet elhiszem, de kitől hallottam? Hát a fodrászomtól, hogy Ő többet be nem teszi oda a lábát, mert ilyeneket hallott.

Gondoltam arra, lehet kitalálják, hogy ne vásároljanak ott az emberek, meg ilyen jó kis pletyis sztori.

Ti hallottatok ilyet, elhisztek ilyet?

Volt már ilyenre példa, vagy csak egy városi legenda az egész?


2010. okt. 11. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"nem olyan régen hallottam"

" talán még a hírekben is volt"

Tipikus városi legenda fordulatok.........:)

2011. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
82%

Mi áz Ásia Széntérben foglalkoszunk szérvkéreskedelemmel tukor illetve capóajtó gyártásszál isz. Kettőt vesztek ako occób. Szajnos marhára nem vidáztok a májatokra ti madjarok. A garázszint mál tele van hullákkal, de cak olyanokat szervelünk ki, kiknek neve Ismerősz.

A rendörszég szerencsére nem foglakoszik velünk, mert a édes-szavanyú leveszt olcóbban adjuk nekik.

Udhodj gyertek gyertek, de aznap ne edjetek, cak vizet idjatok, mek ha itt vadtok mindig váljatok szét.

Minden jót, keresszetek nyugodtan a nevem Ki Finga Tunk

2012. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
ezt a sztorit nekem már elmesélték ugy h szentesen,szolnokon,kecskeméten történt
2013. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
46%

érdekes egy téma, ráadásul az nem gyanús senkinek , hogy a rendőrség mennyire tagadja hogy valami tényleg lehet?

?

Én és csapatom a relytély rt már vizsgálja az ügyet, így ha valaki tud valamilyen információt az ne tétovázzon

vegye fel a kapcsolatot velem, és ígérem hogy fény derül az igazságra.

2014. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!