Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzünk barátokat?

Hogyan szerezzünk barátokat?

Figyelt kérdés

Most sokan röhögnek, de sajnos ez van. Volt egy széles haveri köröm, viszont elkezdtek zülleni, illetve már nem éreztem magam oda valónak. Hol, hogyan lehet rendes barátokat szerezni? Elég nehezen engedem magamhoz közel az embereket.


(21/f)


2011. okt. 17. 19:54
 31/98 anonim ***** válasza:
És ismét Budapest! Hol vagytok vidékiek? "Hol vagytok Kecskemét?"
2011. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:

pécsi nincs? :((


Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:40

2011. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 anonim ***** válasza:
Menj fel pestre, kecskemétről nincs olyan messze, meg ott el is lehet nézkelődni a boltokba.
2011. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/98 anonim ***** válasza:
Nem dolgozom, mert a végzettségem (eladó) semmit sem ér, elcsesztem 4 évet. Most küzdök az érettségiért, amiből valószínűleg nem sok minden lesz, mert utálok tanulni, és még évek vannak hátra, de ameddig tudom, csinálom. Mivel munkám nincs, pénzem sincs, úgymond anyámékon élősködöm. Szóval semmi pénzem nincs arra, hogy utazgassak, pedig szívesen kimozdulnék. Jelen pillanatban nehezen juthatnék fel Pestre, pedig de mennék!
2011. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 A kérdező kommentje:
Látom, nem csak én vagyok ilyen cipőben sajnos. Nos, én Budapesten lakom, akinek van kedve, kortól nemtől független, írjon privát üzenetet.:)
2011. okt. 18. 16:54
 36/98 anonim ***** válasza:

erre fele is érdekelt a barátszerzés://

14/L Szentendre

2011. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 anonim ***** válasza:
Hogy találtál rá erre az ősrégi kérdésre kicsilány? :)
2011. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim ***** válasza:
Nem is olyan kicsi az a lány:D 14éves elmúlt már:)
2011. nov. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 anonim ***** válasza:
kerestem és találtam:) mert szükségem van ennek a kérdésnek a válaszára:|..kicsilány?:O:D
2011. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/98 anonim ***** válasza:

Csak viccelődtem veled és mivel a nevedet nem tudtam, ezt találtam ki :D Remélem nem haragszol érte? :)

Ez így olyan baráti megszólítás :D

2011. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!