Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek igazi roh@dék...

Szerintetek igazi roh@dék voltam ma? Kicsit hosszú.

Figyelt kérdés

ma jött velem szembe egy 12-13 év lány.


a haja be volt festve szőkére, nagy fülbevalók voltak a fülében és a lábán pedig ez a magassarkú, de ez a igazi óriási magassarkú cipő volt.

a nadrágja ez a vékony fekete tapadós nadrág volt és volt rajta még 1 derékig érő pufi dzseki.

ki volt festve rúzs, szem, púder stb, stb, stb.

és amikor épp oda ért hozzám (mert vártam a buszra) elé köptem (de úgy, hogy ne találjam el) és azt mondtam neki, hogy "te ribanc szajha, hány fas.z járt már fel"

rám nézett és az arcára kiült a félelem.

arrébb ment a a buszmegálló másik felébe és nem is nézett rám.


aztán jött a troli és felszállt rá...én még vártam a buszomat.



tény ami tény, hogy jogos és igaz volt amit kérdeztem tőle. De az, hogy ilyen fiatalon úgy járjon mint 1 igazi hivatásos prostituált...felment a pumpa bennem.


szerintetek jogos volt amit tettem vagy elítélendő?


ui: fiatal kora ellenére, elképesztően szép arca és teste volt.


19f


2011. nov. 4. 20:12
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
* éves
2011. nov. 4. 20:13
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
az ilyeneknek a szüleik a hülyék, erre is gondolj
2011. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Inkog Nito válasza:
86%

Ki vagy te, hogy bíráld az életet, amit élek? Nem vagyok tökéletes. Nem is azért élek, hogy azzá váljak, de mielőtt mutogatni kezdenél, győződj meg róla, hogy a te kezeid tiszták!-Bob Marley


Ennyit fűznék hozzá a dolgokhoz.

2011. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is agybajt kapok, amikor a tizenpár éves kislányok úgy néznek ki, mint a sarkcsillagok.

De azért nagyfiú létedre nem kellett volna így megijesztened egy kislányt.

Remélem büszke vagy magadra.


Nekem is megvan a véleményem róluk, de eszembe sem jutna sem elé köpni, sem ismeretlenül lesza.házni.

2011. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi,de te nem vagy százas.

Undorítóan viselkedsz és egy cseppnyi értelmet nem néz ki belőled egy tanultabb ember sem.

Köpködni meg így beszélni :S

2011. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
23%
Jogosnak abszolút jogos volt. Máa kérdés, hogyan tálaltad. Egy biztos, elgondolkodott a dolgon, lehet, hogy rájött, talán nem így kéne kinéznie és változtat. Ez viszont jó.
2011. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
58%

kezed-lábad törtem volna el te állat! mégis ki vagy te hogy így beszélsz egy kislánnyal 19 évesen? szegény kislány biztosan megijedt, lehet hogy otthon bőg...

kezeltesd magad ember!

2011. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
20%
Teljesen igazad van! Remélem magába szállt a kiscsaj.
2011. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
12%
Igazad van!
2011. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
komolyan ilyen hülyék vagytok? mindenféle ótvarnak elhord az utcán egy vadidegen lányt és igaza van?
2011. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!