Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az, hogy a...

Hogyan lehet az, hogy a néhány hete Ausztriában síbalesetet szenvedett 12 éves kislány haláláért senki sem felelős?

Figyelt kérdés

A baleset ismert körülményei arra utalnak, hogy a kislány nem volt még megfelelően felkészítve arra, hogy teljesen önállóan síeljen.Feltételezhetően nem volt megfelelő gyakorlata és tapasztalata sem,a veszélyhelyzetekre nem oktatták ki illetve nem figyelmeztették.

Mindezek ellenére önállóan kiengedték a sípályára ott pedig nem kísérték figyelemmel.Ezért valaki felelőséggel tartozik!


2012. márc. 12. 06:26
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Rátapintottál a lényegre, erre kellett volna megtanítani a gyereket és csak azután kellett volna a pályára engedni, ez a felelőség terheli az oktatókat.Most csak felelőségről volt szó és nem börtönről.Továbbra sem akarod tudomádul venni, gyerekről, kiskorúról van szó.Más a felnőtt és más gyermek.

És azt hiszem tényleg igazam van, legalább is az én erkölcsi normáim és igazságérzetem szerint.

2012. márc. 18. 01:10
 22/25 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy igazad van csak zárjuk már le ezt a vitát.


De azért egy gondolat:


"Rátapintottál a lényegre, erre kellett volna megtanítani a gyereket és csak azután kellett volna a pályára engedni, ez a felelőség terheli az oktatókat"


Érdekes, 20 másik gyerek megtanulta és nem hullazsákban hozták le a hegyről..

2012. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

De jó lenne ha mindnyájan egyformán tanulnánk!

Egyébként nem vitatkozom csak megpróbálok érvelni, de ha észérveket nem akarsz tudomásul venni az a te dolgod.

2012. márc. 19. 05:34
 24/25 anonim ***** válasza:

" de ha észérveket nem akarsz tudomásul venni az a te dolgod."


De tudomásul veszem, mondtam már, hogy igazad van.

2012. márc. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem neked van igazad, hanem te keptelen vagy elismerni, ha masnak van.

Itt az egyik legjobb erv, h tobb 10 ezer gyereknek semmi baja, csak ennek az egy szerencsetlennek.

Ezek utan mit varsz?

Szerinted, ha ket oraval megnovelnek a kepzest akkor nem ijedt volna meg?

Ezt nem birod felfogni, csak tudnam, h miert, h tarthatsz ketszer ilyen komoly tanfolyamot, 5* tobb oraval akkor is lesznek balesetek.

Ahogy irtam Schumi is hibazik, aki mar millio tanfolyamon volt...?

2012. márc. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!