Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi igaz az Asia Centeres...

Mi igaz az Asia Centeres eltűnésekről? (szervkereskedelem)

Figyelt kérdés
Hallottam olyan verziót is, hogy komplett orvosi labort találtak az alagsorban.
2010. márc. 12. 02:37
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

Az egy más kategória lehet. Olyasmi, amit Frankenstein dokotr csinált, hogy hullákat lopkodott a kisérleteihez. Ott a kísérletekhez lopnak (klónozás, őssejt, akármi, mert szervátültetéshez biztos nem. Vagyis nem tudom elképzelni.

De oda meg minek lopnának nyilvántartott személyektől szerveket. Egyszerűbb olyantól, akik sehol semmilyen adatbázisban nem szerepelnek, és ilyen emberekkel tömve ven Afrika Ázsia. Ez kb olyan, mintha azt mondanád, lopják a Dunából a vizet, hogy hordjanak a Csendes Óceánba. Annak se sok értelme lenne.

Persze vezető plasztikai sebészünk is ezen bukott meg, csak ők abortumokkal kísérleteztek, ez alapján, akár itt is lehetnek hasonló laborok. de nem hiszem.

2010. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
65%
Ennek sehogy sincs értelme. Ja ellopják a próbafülkéből aztán kiderül, hogy már rég nincs veséje, vagy rákos vagy akármi. A kérdező beteg.
2010. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
87%

Én már voltam egy csomószor az Asia Centerben. Aki nem volt ott az ne magyarázzon, mert fogalma sincs hogy hogy néz ki az üzlet. Sok kis bolthelység van. Nem olyan mint pl az Auchan vagy a Tesco. És emberek NINCS ALAGSOR! Az első 2 vagy 3 emeleten parkoló van. Azután meg A emelet boltok ahol az utcák alapján tájékozóthatsz. A B emeleten is olyan üzletek vannak mint az A emeleten. a C emeleten pedig kajálda van meg kaszinó. Én már voltam egy csomószor mosdóban, meg próbafülkében. És képzeld el! Még mindig élek. Nem történt semmi!

Ne parázzatok! 13/L

2010. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát Kovács Jolán a számítógép előtti forgószékében azt hiszi, hogy ő olyat tud, amit senki más, és az Asia Center még a BBCnél is hírzárlatot rendelt el, meg mindenütt, és csak ő Kovács Jolán tudja mi is folyik valójában a világban.
2010. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
48%

szerintem van igazság alapja!


szerintetek mi történik azzal a rengetek eltűnt személlyel magyar országon? nem mondom hogy az ázsia centerben éppen de soha nem lehet tudni.

2010. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim válasza:
64%
És is voltam Asia Centerben. És Minden szó igaz! a Próba fülkékben, és a wc fülkékben csapó ajtók vannak, és lerántanak amint elérkezik a megfelelő pillanat. Ez TUTI IGAZ! És én átéltem!!!! igen, és már nem élek... Amugy most irt levelet egyik ismerösöm facen a telojárol, hogy segitsek, mert elvérzik... szerintem kitépték valamelyik szervét.. de már nincs mit tenni. A média tényleg azért nem foglalkozik vele, mert fél a maffiától. :S:S:S hogy az összes kamerák előtt és mögött állót is kibelezik..és amugy nem szervkereskedelem folyik, hanem a kínaiak megeszik az emberi szerveket! halálosan komoly! kannibálok. :S:S:S ne menjetek soha többet semmilyen probafülkébe meg wc-be.. :S:S:S:S már otthon se... egyedül ne!!! aki kertes házba lakik... annak kiáshatják a földet alatta, és lerátják!!!!!!! már sneki sincs biztonságban. :'(:'(:'(
2011. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim válasza:
63%
ja és amugy ... egyedül ne menjetek azért, mert hogyha ketten mentek be egy fülkébe, akkor NEM RÁNT LE A CSAPÓ AJTÓ! mert alulról átlátni a csapoajton, és aki alattad van, látja, hoyg többen vagytok,.és akkor nem ránt le, mert fél, hoyg az egyik megkapaszkodik, és elszalad, és elmondja mindenkinek.. (az előző kommentelö voltam)
2011. márc. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
71%

"Ez TUTI IGAZ! És én átéltem!!!! igen, és már nem élek..."


Itt röviden felröhögtem hangosan.


"aki kertes házba lakik... annak kiáshatják a földet alatta, és lerátják!!!!!! már sneki sincs biztonságban"


Itt már visítottam és folyt a könnyem is! Köszi, bearanyoztad az estémet!

2011. márc. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim válasza:
74%
Már elég régi a kérdés,de nekem elég friss infóm van erről. És igenis akármennyire elpoénkodjátok ezt, sajnos nem vicces.Az elmúlt 1 hónapban 2 ismerősömet (18évesek) rabolták el probafülkéből, de megtalálták őket leborotvált fejjel, bekábítva, átöltöztetve.A szerencséjük az volt hogy nem egyedül voltak és így nem tudták kivinni őket.Azóta sem járnak iskolába,kissé sok hatás alatt vannak, szóval lehet ezzel viccelődni,nem elhinni stb. Csak nehogy vki egyszer maga is megtapasztalja, mert manapság már bármi megtörténhet! A lényeg h senki ne menjen egyedül sehová!!!
2011. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 Canahuana válasza:
65%

Minden sztorinak van valóság alapja. A szervkereskedelmen lovagol mindenki, holott az a legvalószínűtlenebb. Viszont az, hogy nők fiatal lányok tűntek el egész másra utal. Lehet hitetlenkedni meg okoskodni a tény, hogy igen is rabolnak el nőket és nem a veséjükért! Az hogy az eladó meg a biztonságiőr apuka meg a nem tudom még ki nem tud róla ez felettébb meglepő! Az ember azt gondolná, hogy ezeket az elrablásokat a teljes nyilvánosság és ott dolgozók előtt és tudtával csinálják biztos. Ja a kedvencem az a hozzászólás volt, hogy az én barátnőm is ott vásárolt és még nem tűnt el és a szervei is megvannak. Ember nem jutott még eszedbe, hogy lehet olyan randa a nőd , hogy deficites lenne szexmunkásnak?! Vagy kötelezően törvényszerű hogy minden ott vásárlót elrabolnak? Futószalagon viszik őket? A média nem foglalkozik vele, de még menyi olyan dolog van amit cenzúráznak és nem foglalkoznak vele! Ahogy a cigánybűnözéssel sem meg a zsidókkal és az egyéb etnikumokkal sem mert a Magyar ember gyomra nem nagyon fogadja be ezeket a dolgokat és ha ezekkel a dolgokkal foglalkozna a média akkor itt ebben az országban rend lenne és nem káosz! Csak, az érdekek nem ezt diktálják.


[link]

[link]

2011. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!