Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Túlzott rajongás egy "sztár"...

Túlzott rajongás egy "sztár" iránt, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Gyerekkori barátnőm szinte már őrülten rajong egy énekesért, ha teheti minden európai koncertjére elutazik, minden vele kapcsolatos dolgot megvesz, rendel, stb.

27 éves, 5 éve lankadatlan imádattal csüng az idolján, más férfi nem érdekli-igaz nem is volt neki eddig párkapcsolata.

Ez az egész csak annyiban zavaró, hogy egy ideje kizárólag erről beszél, más témától lelombozódik, most arra készül, hogy színfalak mögött is találkozzon a fickóval-nem tudom mit vár ettől, de szerintem legbelül ő is érzi a dolog irrealitását.

Másnak is van hasonló ismerőse? Ki lehet ezt nőni?


2010. júl. 6. 16:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Óriási csalódás érné a barátnődet, ha úgy igazából összejönne a dolog. Teljesen fals képet kerget, ő gerjeszti magában azokat a tulajdonságokat, amiket elképzel róla. Hidd el van tapasztalatom, mert olyan a munkaköröm, hogy rengeteg interjú van a hátam mögött ilyen sztárokkal. Nem szabad hamis illuziókat kergetni egyikkel szemben sem. Tönkreteszi az életét ez miatt.
2010. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi lett a baratnoddel???

2017. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!