Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ki fordítana nekem? Angolról-m...

Ki fordítana nekem? Angolról-magyarra? Olyan aki VALÓBAN TANULT, ÉS ÉRTI AZ ANGOL NYELVET! A szöveg lenn!

Figyelt kérdés

Ki fordítana le ezt a szöveget magyarra?

Hello

How are you, My Name is Amy, you are

very good looking that is why i writing to

you. please i will like you to send me

message with my private email Address

not in this facebook (123@gmail.com) so i can give you

more picture and tell you more about my

life.

Waiting to hear from you.

your friend Amy,



2015. ápr. 27. 16:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk, tény, hogy a kérdésfeltevés is vicces, hogy aki tényleg tud angolul. Mintha egy roppant bonyolult szöveg lenne.
2015. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
84%

A szöveg VALÓDI értelme. (Becs szóra valóban tanultam és értem az angol nyelvet, nem kugli fordítóztam, anyám úgy segéljen!) szóval:



--

"szia magyar balek!

Kici kinai szpemküldőcke vagyok, gyűjtöm az emailcímeket olyan balekoktól, akik cak a farkukal gondolkoznak. Azért direkt női néven írok, mert az ilyen lúzereknek már ettől isz feláll a farkuk, ész küldik nekem email címeckéjüket, hogy teleszemetelhesszem vírusszal."

--



szívesen.

2015. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy úgynevezett spam levél. Amikor válaszolni akarsz, a válaszod valahogy nem ér célt. Amit ők akarnak, az a bizonyiték, hogy az email cimed jó, tehát beteszik a cim-gyüjteményükbe és eladhatják azt jópénzért reklámozóknak.
2015. máj. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
25%
70% 04-27 17:21 Ha te fordításból élsz ilyen botrányos, általános iskolás szintű helyesírással, akkor szégyellheted magad.
2015. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!