Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azok akik férfi létükre...

Azok akik férfi létükre puszilkodni akarnak azok mit éreznek??

Figyelt kérdés
Sajnos kezd elterjedni hogyha két férfi találkozik akkor már nem elég egy kézfogás hanem puszilkodni is akar. Nem értem hogy ezek mit éreznek. Hadd ne írjam le kiktől jött át ez a szokás. Eddig magyarok ilyet nem csináltak. Nem értem miért kell bírkának lenni és követni más nemzet hülyeségit. Szóval miért nem elég kézfogás? Mit gondoltok erről? Még mielőtt nők beírják hogy mi is puszilkodunk egymással én azt sem tartom normálisnak de férfiak esetében szerintem még jobban nem normális ez az egész.

2023. júl. 11. 11:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Ez a tisztelet jele. Szerintem sokkal gázabb ha egy férfi elhagy magát nem edz nem sportol csak döglik.
2023. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom te merre laksz, de nálunk teljesen elterjedt szokás hogy családtagoknak, néhány esetben közeli barátoknak arcrapuszival köszönünk ha találkozunk velük. Amióta az eszemet tudom ez így van, nem akad ki rajta senki.

Valószínüleg láttál pár családtagot ahogy adtak a másiknak egy arcrapuszit, nem tudtad értelmezni és próbálod ráhúzni ezt az LMBTQ-ra, meg arra hogy más kultúrákat majmolunk.

Amúgy igen, az is lehet lehetséges indok hogy egy meleg párról van szó akik így köszöntek a másiknak. Ebben sem látok amúgy semmi furát, heteró pároknál is bevett szokás egy gyors puszi köszönésnél/búcsúzásnál.

2023. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem ez hülyeség, nem emlékszem hogy ez régen szokás lett volna magyaroknál. Kézfogás igen. Azt elutasítani valóban nagy bunkóság. De ez? Mi magyarok vagyunk, nem pedig ők.
2023. júl. 11. 11:41
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
ez ilyen városi buzzancs szokás
2023. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
#3 Kérdező, ha ekkora magyar vagy, akkor gondolom most is lóhátról írsz rovásírással. Ja nem.
2023. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem én ezt sose tapasztaltam családban sem. De itt most olyan emberekről írok akik csak haverok vagy barátok szóval még csak nem is egy család.
2023. júl. 11. 11:43
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Kik azok a titokzatos "tudjukkik" akiket nem mersz nevesíteni? Mert nem a buzerátoroktól ered, hanem szláv népszokás.
2023. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nők adnak egymásnak, és férfi a nőnek, meg nő a férfinak
2023. júl. 11. 11:45
 9/25 anonim ***** válasza:
70%
A feleségem családjában is szokás. Többször mondtam neki: az, hogy a család "nagyjai" nem engedik el a kezem, amíg nem adok puszit férfiként férfinak az nem szeretet, hanem agresszivitás és intolerancia.
2023. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
Vagy bennsőséges összetartozást, vagy semmit.
2023. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!