Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azok akik férfi létükre...

Azok akik férfi létükre puszilkodni akarnak azok mit éreznek??

Figyelt kérdés
Sajnos kezd elterjedni hogyha két férfi találkozik akkor már nem elég egy kézfogás hanem puszilkodni is akar. Nem értem hogy ezek mit éreznek. Hadd ne írjam le kiktől jött át ez a szokás. Eddig magyarok ilyet nem csináltak. Nem értem miért kell bírkának lenni és követni más nemzet hülyeségit. Szóval miért nem elég kézfogás? Mit gondoltok erről? Még mielőtt nők beírják hogy mi is puszilkodunk egymással én azt sem tartom normálisnak de férfiak esetében szerintem még jobban nem normális ez az egész.

2023. júl. 11. 11:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%
Nőként eleve nem értem, miért szokás minden jöttmentet körbepuszilgatni. Lehetne már végre kézfogás, vagy akár sima köszönés aztán kész.
2023. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
28%
Neked néhány évszázaddal leragadt a társadalmi világnézeted. Javaslom, hogy köpködés helyett próbálj meg inkább felzárkózni a XXI. századhoz.
2023. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ja én is attól félek, mi lesz a következő amit ezek az idióták kitalálnak. Egy bolond százat csinál sajnos. Nem csoda hogy az ország is ott tart ahol, meg mindent megtehetnek velünk. Nagyon sok a könnyen befolyásolható személyiségű ember.
2023. júl. 11. 12:33
 14/25 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, te állami gondozásban nőttél fel, hogy ennyire idegen számodra ez a szokás, hogy köszönéskor adunk 2 puszit is?
2023. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
24%

#15

Két férfi között puszival köszönni tényleg elég idegen és új. Régen kezet fogtak vagy pacsi volt.

2023. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
25%
A piti csicskák szoktak így maffiapuszizni.
2023. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
Én 40+ vagyok, és megerősítem, hogy régen is szokás volt.
2023. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Sose volt az, mostanában jött be. Illetve igen valóban szokás volt csak nem nálunk. Hanem azoknál akik nem a napon barnultak le.
2023. júl. 11. 19:31
 19/25 anonim ***** válasza:
42%
Nem hiszem hogy a szoláriumba járó emberek között gyakoribb lenne, mint bárki másnál. Ez teljesen normális, hétköznapi jelenség családi, baráti kötelékek esetén, néha közelebbi ismerősöknél/kollégálnál is.
2023. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem zavar míg nem engem akar puszilgatni.
2023. júl. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!