Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csinálnátok, ha az interne...

Mit csinálnátok, ha az interneten idegenek szidalmaznának Titeket, amiért munkanélküliek és szegények vagytok?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok, egyedülálló, többdiplomás, tartósan munkanélküli, család, rokonok, támogatók nélkül. Rámszállt 2 idősebb nő, hogy én rajtuk élősködöm, mert nem fizetek adót, és az ő adójukból veszek fel támogatásokat, szégyelljem magam. Napok óta szidalmaznak nyilvanosan egy közösségi oldalon! Azt a 28500 Ft-ot kérik rajtam számon, ami arra elég, hogy legyen mit ennem?

Avval rágalmaznak, hogy DIREKT (!!!???) nem dolgozom, pedig megtehetném, DIREKT növelem az adósságaimat, pedig nem vagyok erre rászorulva szerintük. Ja, és hogy raadasul hazudok a helyzetemről.

Nem követnek el bűncselekményt avval, hogy valakit a szegénysége és sikertelensége miatt bántalmaznak nyilvánosan??

Mit kéne tennem?


2011. nov. 20. 05:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

Két idióta, unatkozó öregasszony, akik kitaláltak valami mentséget arra, miért ilyen szánalmas az életük.

Nem érdemes velük foglalkozni.

(Vagy esetleg megmutathatod nekik a válaszokat.)

2011. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
22%
Azt azért megnézném, hogy hol és milyen diplomákat gyűjtöttél be, hogy nem tudsz velük elhelyezkedni...
2011. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Én először leállítanám őket normális hangon, ha nem használ, akkor meg feljelenteném őket rágalmazásért. Még ha nem is lesz eredménye, akkor is ciki, ha v.ki ellen eljárás indul, és egyes vén satrafák nagyon kényesek a hírükre.


Szerintem, ha kell, akkor képezd át magad, hogy legyen munkád. Amúgy, honnan tudják, hogy te munkanélküli vagy? Ismerőseid?

2011. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Nem ismerőseim, idegenek.

Beszélgettem egy fórumon, és kétségbe vonták egy állításomat, mondván, hogy ilyet csak gazdag, elkényezetett, álomvilágban élő ember mondhat tévedésből, akit a szülei tartanak el, mert fogalma sincs az élet nehézségeiről, kényszerhelyzeteiről, pedig hát ha más nem, hát ők igazán tudják, de persze en honnan tudhatnám.

Erre bizonyítékul mondtam, hogy pedig első kézből van az infóm, mert engem is érint, személyesen jártam utána, tehát biztos. Erre átváltottak a "gazdag, elkenyezetett gyerek" szidásából a "lusta, élősködő senkiházi" szidására a személyemben, szintén a maguk felmagasztalásával.

Túl sok munkám van az ottani reglapomban, honlapomként használom, nem akarom törölni, 10 éve építgetem.

Fórumos írásaikról értesítőket tudtommal nem lehet letiltani.

De ezt még megnézem.

Lehet jelenteni az üzemeltetőknek, de nem korlátozza a jogaikat, hanem mint itt is, ha jol tudom, törlik a hozzászólásaikat, akkor meg nem tudom felhasznalni bizonyitasul. Egesz nap yilenekkel fogallkoznak, több tucat áldozatuk van, igazabol magamat akarom megvedeni, és megakadalyozni ezt az ártó tevékenységüket mindörökre, mindenki ellen.

Köszönöm a véleményeket, kaptam egy kis erőt Tőletek!:)

Nem a munkanelkuliseg a fő problema abban, amit leirtam, hanem az efféle emberi, érzelmi traumák. Az értetlenseg, hogy hogy viselkedhet valaki igy, és a fájdalom, amit okoznak. Az mar sokat segit, ha meg tudom fejteni, mi motivalja oket, mit akarnak evvel elérni (kozmikus szinten: honnét ered a gonoszság), a teljes feloldás pedig mindig a közös metszet megtalalasa, az egyetéréts volna, de ez veluk sajnos nem fog osszejonni.

2011. nov. 21. 04:51
 15/25 A kérdező kommentje:
Ui.: Nem én pontoztam a hozzászólásokat, valaki más.
2011. nov. 21. 04:57
 16/25 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem rajtad kívül senki nem foglalkozik velük. És neked sem kéne. Így meg pláne nem, hogy még csak nem is ismered őket, hanem egy hülye fórumon írogatnak csak...

Mellesleg könnyen lehet, hogy 10 éves kisgyerekek, vagy ilyesmi, akik szórakoznak.

Amúgy hiába nyomtatod ki, ezt úgysem valószínű, hogy elfogadják bizonyítékként.

Ne foglalkozz már velük, ne egy fórumon éld az életed, hanem próbáld a valós életedet rendbe tenni, és hagy az ilyeneket a fenébe.

2011. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

"de ez veluk sajnos nem fog osszejonni."


Te komolyan trollokat akarsz szelídíteni? Amit leírtál az gyakorlatilag két troll. Semmi értelme vitatkozni velük, mert az egyetlen céljuk (ha másokkal is ugyanezt teszik), hogy embereket bosszantsanak, érdemi véleményük nincs a kérdésben, aszerint válogatják, hogy éppen mivel lehet heccelni valakit.

2011. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

TROLLOK TROLLOK TROLOK TROLOK TROLOK


kis nyuszi.

2011. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ki nem sz@rja le. hogy két unatkozó b@szatlan frigid qurva milyen véleményt alkot??Kik ezek a "megmondóemberek" vagy a "közösségi oldal "bizalmijai" , akiknek a szava szent??

Lárvák. Sz@rni rájuk.

2011. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

"Semmi értelme vitatkozni velük, mert az egyetlen céljuk (ha másokkal is ugyanezt teszik), hogy embereket bosszantsanak, érdemi véleményük nincs a kérdésben, aszerint válogatják, hogy éppen mivel lehet heccelni valakit."


Igazad van, igen, igen és igen a válaszom a kerdeseidre es allitasaidra is.

Es tudod, erted, mire jo ez nekik?

Miylen mukodese van az olyan embernek, akinek ebbol a bosszantasbol nyeresege van? Mifele nyeresege van? Szadizmus ez?

2011. nov. 25. 05:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!