Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csinálnátok, ha az interne...

Mit csinálnátok, ha az interneten idegenek szidalmaznának Titeket, amiért munkanélküliek és szegények vagytok?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok, egyedülálló, többdiplomás, tartósan munkanélküli, család, rokonok, támogatók nélkül. Rámszállt 2 idősebb nő, hogy én rajtuk élősködöm, mert nem fizetek adót, és az ő adójukból veszek fel támogatásokat, szégyelljem magam. Napok óta szidalmaznak nyilvanosan egy közösségi oldalon! Azt a 28500 Ft-ot kérik rajtam számon, ami arra elég, hogy legyen mit ennem?

Avval rágalmaznak, hogy DIREKT (!!!???) nem dolgozom, pedig megtehetném, DIREKT növelem az adósságaimat, pedig nem vagyok erre rászorulva szerintük. Ja, és hogy raadasul hazudok a helyzetemről.

Nem követnek el bűncselekményt avval, hogy valakit a szegénysége és sikertelensége miatt bántalmaznak nyilvánosan??

Mit kéne tennem?


2011. nov. 20. 05:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Melyek azok a több diplomák?
2012. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
A világon semmit sem érsz el. Ha feljelented őket, akkor 2 év múlva, (ügyfontossági sorrendben) kapsz egy levelet, meg ők is, hogy menjetek be békítésre. Ha nem békültök, akkor folytathatod az eljárást ügyvéddel, aki többet lop el tőled, mint amennyi lelki kárt ez a kettő okozott. Ennyi. Én óva intelek minden jogi úttól, főleg a magyar jogrendszer szerintitől.
2012. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
lehet a munkanélküliségednek és a sikertelenségednek az is az egyik oka, hogy ennyire kikészülsz idegen emberek megjegyzéseitől
2014. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
a diploma önmagában nem jelent semmit, sok szak van amit könnyebb megszerezni mint egy érettségit
2014. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ez nem feltétlen szadizmus, sokszor nem is sejtik mennyire kikészül az akivel csinálják, és avval tudják csinálni aki hagyja magát
2014. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!