Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz, hogy a Jehova Tanúinak...

Igaz, hogy a Jehova Tanúinak tilos felállni a Himnusz alatt? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
Nem megbízható forrásból tudom, ezért érdekel, hogy igaz e?
2012. aug. 1. 00:40
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
0%
Nem láttam egyetlen bibliai ellenérvet sem a kriszrusi semlegesség ésszerű álláspontja ellen, vajon miért? Szerintem a Biblia a tekintély ebben a kérdésben is.
2012. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
60%

Volt olyan amikor Jézus mondott valamit a taníványoknak,azok nemérteték,csak halgattak némán. Ki lehetne másol ni a fél bibliát de úgy sem értenétek csak azt értitek amit a Királyság teremben belétek beszélnek,sajna volt alkalmam halgatni embereket,teljes agy rém.

De ahogy a Sátán is Bibliai ígét mondott Jézusnak ,csak hogy Jézus ismerte az írásokat ,hiszen Róla szól és Ö iratta meg.De a tanúk nem ismerik és ezért a Sátán szépen elhiteti őket.Hiszen a Sátán a világosság angyalává is tud változni,és elhiteti szépen az emberkéket,vagy ösze visza keveri az ígét,és a történelmi eseményeket,vagy az emberek gondolkodását.

2012. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

a tűz emberei csak mosolyognak akkor, mikor a Jehova tanúi nem álnak fel a himnusz alatt


ez is az ő malmukra hajtja a (keserű) vizet

2012. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!