Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha házasságig nem fekszik le...

Ha házasságig nem fekszik le két ember, és ez mondjuk 4-5 év együttjárást jelent, mi a biztosíték, hogy nem hidegülnek el és normális lesz a szexuális életük házasságkötés után?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 18:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es, én a 25 év körüli korosztályra gondolok. Nem akarnak ők házasodni. Előbb ugye beutazni a világot amennyire lehet, meg megvárni, amíg ötmillió vagon pénz gyűlik össze az esküvőre, mert anélkül ugye nekik nem lehet... stb.
2012. szept. 10. 10:18
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, a 11.-es hozzászólásodról rögtön az jutott eszembe, hogy akkor a lányokban van a hiba. 25 évesen házasodni kell és gyereket szülni (én 21 évesen mentem férjhez és 24 évesen született az első gyerekem). Világutazás, meg milliók... na persze...

Keress olyan lányt, aki elég éretten gondolkodik. Tudom, könnyű azt mondani. A mi felekezetünkben van egy pár. (Nálunk egy csomó programot szoktak szervezni direkt a 18-30 év közötti korosztály számára, azzal a céllal, hogy ezeken a programokon ismerkedjenek egymással és párt találjanak.)

Ha érdekelnek a részletek, írj magánt.

2012. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves 10-es, jól látod, hogy a kifejtett véleményem nem érinti a házasságot, a 4-5 év testiség nélküli együttjárást érinti csak. Nem a házasságról kérdezett a Kérdező tulajdonképpen, hanem az önmegtartóztatásról, hogy az hogyan hat a szexuális életükre később. Szerintem 4-5 év önmegtartóztatás egyértelműen rombolóan.
2012. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az eljegyzesi ido alatt mar szexelhetnenek, e akkor azt meg konyebb felbontani ha nagyon ugy erzik nem illenek ossze.
2012. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!