Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi az a jehova tanúi?

Mi az a jehova tanúi?

Figyelt kérdés

hol van elterjedve, mit takar??mi a különbség evangélista, református,stb. és a jehovák között??

sokféle véleményt szeretnék, jehovásoktól, nem jehovásoktól,akik utálják őket és mindenkitől!

nem vagyok keresztény semilyen formában,de tisztelem mások véleményét, nézetét.

kösziiiii:)


2012. okt. 8. 15:14
1 2
 11/14 mustafa33 ***** válasza:
zsömle lány, honnan tudod, hogy a JHVH az Jehova és nem Jahve? Mert ti mondjátok hogy nem mindegy hogy szólítjuk.
2012. okt. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszönöm, az eddigi válaszokat!

elolvastam a linkeket, és a véleményeket, és levontam a saját következtetéseim.a véleményem semleges maradt, több cikket olvastam(sajnos) pedofil bűncselekményekről, amit a vének eltusoltak,nem vitték rendőrségre a dolgot, és inkább kiközösítették az áldozatot, és megvédték a bűnöst.Nem jobbak azoknál a papoknál, akik a bibliára és istenre hivatkozva szemétkednek. tisztelet a kivételnek, de ez a közösség is emberekből áll:(

Valamint a kicsiny nyájról is meg van a véleményem,hiszen ott is emberek döntik el, ki lehet a létszámban.

azt hiszem, jobb ha a bibliát egyedül olvasom, és az ítélkezést istenre bízom.így ha elítél ostobaságom miatt, nem hibáztathatok mást, csak magam.

2012. okt. 9. 10:16
 13/14 mustafa33 ***** válasza:
100%
kérdező, na erre kapnál egy zöld kezet. ☺
2012. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 fokhagymásfagyi válasza:
Jahve, a zsidók istene, a jehova tanúi egy zsidó-biznisz szekta. Ennyi a lényeg, röviden, tömören.
2016. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!