Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik a Mennyország?

Létezik a Mennyország?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 22:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de nyugi , idővel úgyis kiderül ^^
2013. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:

A mennyország a kereszténység szerint Isten és angyalai lakhelye. Rövid neve: menny, hosszabb nevei: mennyek országa, Isten országa.Halála után minden emberről eldől, hogy a lelke a mennybe kerül-e vagy a pokolba, a Sátán birodalmába. A jó emberek lelke a végítéletet követő feltámadás után jut a mennybe.

Azok akik itt a földi életük során hisznek Jézusban,az Ő halálában a kereszten amivel elhordozta bűneinket,üdvözülnek.Ehhez az is kell,hogy mi is nap mint nap elhordozzuk keresztünket.(vagyis bűneinket megbánva)Isten szeretete által üdvözülhetünk,és amikor eljön újra Jézus ítélni eleveneket és holtakat juthatunk a"Mennyországba"amikor új ég és új föld lesz.Mindennap meg kell küzdenünk a kísértésekkel,de Isten velünk van,soha nem hagy el minket.Hinnünk és bíznunk kell!!!Isten ígéretei kősziklák.Elmozdíthatatlanok és megmásíthatatlanok.Ő az igaz és jó egyedül a világon.De előkészít miket is arra,hogy majd méltó népe lehessünk.A pokolba azok vettetnek akik nem hisznek,nem térnek meg és nem hisznek.Azok Isten helyett az ördögöt választják.Mert közép út nincs.Csak két út létezik.Az egyik a mennyországba vezet,másik a pokolba.

2013. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Eben Alexander szerint igen. Ő az a szkeptikus, aki egy hétig agyhalott volt és olyan dolgokat tapasztalt, amit nem tudott megmagyarázni. Írt is egy könyvet: A mennyország létezik-Egy idegsebész túlvilági tapasztalatai. Jó könyv. Javaslom vedd meg. És a pokol is létezik.
2013. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
egyébként ez igaz, vannak aemberek akik egyszer már meghaltak (és atán újraélesztették őket)és ők azt tudják bizonyítani hogy valami van a halál után
2013. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Ahova elképzelték (felhők fölé) ott semmi ilyet nem találtak szóval nem.
2013. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Ebből a videóból megtudod a választ!
2013. júl. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a linket lehagytam: http://www.youtube.com/watch?v=4BVDz3NkxQM
2013. júl. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ! :) azt hiszem én ezek után hiszek benne!
2013. júl. 23. 13:03
 29/37 anonim ***** válasza:
53%
ezt a fantazmagóriát emberek találták ki minden konkrét alap nélkül! Tehát nem létezik!
2013. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
Igen, létezik; és pokol is!
2013. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!