Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik a Mennyország?

Létezik a Mennyország?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 22:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
2013. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

a pokol létezik, onnan jöttem.

viccen kívül vagy létezik, de a hitet nekem a tudományos alapú agyam nem veszi be vagy nem. menyország dettó. a gond az hogy isten elég valószínűtlen hogy létezzen. szerintem aki meghal annak vagy megsemmisül a tudata, és lélekről nem beszélünk vagy csak a tudata tudatos része esik ki és egy reinkarnációban valami minimál logot visz az előző életéből meg a lelkét, c lehetőség csak a test semmisül meg és a maradék két rész valami által összekapcsolva megy a menny vagy a pokol fele

amúgy rossz vicc de öld meg magad és megtudod. ugyanis élő ember meg nem mondhatja hogy mi van a halál után a halott meg hallgat mint a sír... a fény az alagút végén effekt amikor leáll az agyad az védelmi mechanizmus, pont azért hogy egy esetleges force restart után ne károsodjon az o2 hiány és a fájdalom miatt. ha meghalsz és nem egy atombombán ülsz éppen vagy lőnek agytörzsön az agyad elkezd hallucinálni az oxigénhiánytól és a lebomló dmt től. majd elsötétül minden.ha visszahoznak az agyad emlékezni fog ezekre, a dmt t sokan használják hallucinogén drogként, ugyanakkor az agy termeli bizonyos mennyiségben. az oxigénhiányról és látomásokról meg a szipusok regélhetnek ódákat. a rendszer szempontjából a reinkarnáció a változó népességszám, a menyország az isten bizonyítékainak hiánya miatt felejtős.

2013. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
de ha a test el is porlad attól még a lélek meg marad! mert az létezik..nem?:O
2013. júl. 31. 23:49
 34/37 anonim válasza:
Isten NEM LÉTEZIK,MEG HA IGEN ÉS Ő VOLT AZ ELSŐ EMBER AKKOR KI ÍRTA LE,HOGY MI TÖRTÉNT VELE??
2013. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
34-es: minek üvöltesz? Másrészt ki mit írt le? Mi van????
2013. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

"de ha a test el is porlad attól még a lélek meg marad! mert az létezik..nem?:O"


Lélek sem létezik. Legalábbis az, amit te lélek alatt értesz.

2013. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez a válasz nem igazán tartozik ide, de nem is olyan rég olvastam egy cikket, ami azt állítja, hogy a Mennyország kifejezés maga, egy teljesen másik univerzumra vonatkozok. A lélek, (feltéve ha létezik) átvándorol idősíkokon és kiköt egy másik univerzumban, másként. Habár ennek már semmi köze a valláshoz, ez inkább fizika, de azért mégis válaszoltam valamennyire a kérdésre.
2013. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!