Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A médiában kik a zsidók?

A médiában kik a zsidók?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim válasza:
54%

"Minden rassznak megvannak a típusjegyei, amiket nem lehet letagadni. "

Kezdjük ott, te "antropológus", hogy a zsidó az nem egy rassz. Rassz pl. a negroid, mongoloid, etc.

Mielőtt hülyeségeket írsz, tájékozódj, te kis retardált.

2010. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim válasza:
44%
Ma már ritkán lehet szerintem echte zsidót találni,mert általában fél,negyed,vagy még kevesebb részben azok,de azért mert a hitleri felfogás szerint voltak csámpás,nagyorrú,gerincproblémás,duzzadt ajkú,stb emberek,még nem biztos,hogy nem igaz!Egyre kevésbé látszanak meg ezek a jegyek,de nem is a külső a fontos,szerintem.Ha nem alkotnának veszélyes,és minden más vallású embert(saját hazájukban)kirekesztő maffiát,akik ráadásul a médiát is uralva ellehetetlenítik a valóság megismertetését az emberekkel,nem lenne semmi probléma.Én tisztelek minden jó embert persze,ettől függetlenül,akár zsidó,akár cigány,akármilyen,csak tisztességes,becsületes legyen!(csak sajnos kevés ilyen van a médiában,a politikában,és a zsidók között is)
2010. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim válasza:
47%

Azért egy zsidót általában fel lehet ismerni.

Görbe karvalyorr (nem sasorr), általában sötétebb bőr (nem mindig) és sötét haj. Sosincs kék szem, alacsonyabb termet, görbe tartás (sosincs szálfaegyenes hát). Férfiaknál megskalpolt nemiszerv, nőknél erőteljes szeméremszőrzet :D


Előfordulási hely: média, kirakatértelmiség, bankszektor, könyvelők, és legfőképpen PARLAMENT!


Megalakult az SZDSZ magyar tagozata. :D

2010. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim válasza:

Viszont kérdés:

kik magyarok a magyar médiában? keressetek rá!

2010. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
Amy Winehouse-t kihagytátok :)
2010. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
36%

" A médiában kik a zsidók? " - A képernyősök, szerkesztők és más felelős beosztású "emberek" közül csak az a néhány nem, aki amúgy zsidóbérenc. Például a Fábry Sándor zsidógyűlölő zsidóbérenc.

A médiánál talán csak a színház világ telitettebb zsidókkal.

A zsidók mindig is tudták hogy, hogy kell a munka könnyebbik oldalát megfogni. Néhány értelmiségi zsidó öt tíz évet azért melózót is.


Az Isten se tudja megmondani már hány kékszemű zsidót ismertem már. Több száz zsidót ismertem már, felismerhetők.

2010. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
58%
És akkor mi van, ha zsidók?! Mi is születhettünk volna annak. Ugyan, de ugyanolyan emberek, mint mi. Semmi különbség nincs köztünk. :)
2011. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
55%
Te utolsó, sztem te is az vagy , de mind1. Sokszor megpróbálják megtéveszteni az embert.. De az is lehet,hogy nagyon naív vagy , mert nem ugyan olyan emberek , hanem tele vannak hátsó szándékokkal és hajtja őket a pénz utáni vágy. Az ember nem azokat bántja akiknek volt(van) egy kis üzletük és megpróbálnak megélni ,hanem a multimiliárdos bankárokat ,pénzembereket , akik az egész világot irányítják és ők mind zsidók , naiv aki azt hiszi,hogy nem. Tessék , lehet lepontozni!
2011. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Nem szeretnék veszekedni, ezért csak annyit írok, hogy nem vagyok zsidó.
2011. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
31%

Magyarországon a legtöbb zsidó a médiában és a politikában lelhető fel. ( ez nem véletlen ! ) Olvastam itt listát a korábbi kommentároknál, még így is kihagytak jópár nevet, tehát a lista igen hosszú lenne valójában! Az meg hogy miért baj ha valaki zsidó, mivel jól végzi a dolgát?! Emberek! Viccen kívűl. Mutassatok nekem egy fontos beosztásban levő embert, aki felelősségteljesen és tisztességesen végzi a munkáját ebben az országban, mint vezető! Szinte nincsen. Ezért "is" tartunk itt!

Végül, kin mennyire látszódik? Ha esetleg valaki nem tudná, maga Paul Newman is zsidó származűsú volt. Szintén utána lehet járni. Ezek után nem állíthatjuk hogy beesett szem meg fül, meg lomha, majom járás....et cetera........ ez van!

2011. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!