Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A médiában kik a zsidók?

A médiában kik a zsidók?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 Sevina88 válasza:
76%

Az én személyes véleményem az, hogy a zsidók a legrasszistábbak, és a legkirekesztőbbek a világon, és gyanítom nem csak én látom így. Én akkor kaptam idegbajt, mikor mesélte az apám, hogy az unokatestvére egy vidéki színházban pályakezdő színészként kezdte meg munkáját(hozzáteszem a mi családunkban nincsenek zsidó felmenők, ez most csak mint lábjegyzet fűztem ide) szóval mikor bement a színházba össze találkozott a "drága" Verebessel, és nem tudjuk, hogy honnan jött neki az, hogy a rokonom zsidó, de totálisan úgy gondolta, és a következő pillanatban elkezdte megveregetni a rokonom hátát és ezt közölte vele: " Nah jól van kolléga...a vérünkből való vagy, Te is zsidó vagy, biztosra veheted, hogy Neked mindig is lesz munkád, és sok darabban vehetsz részt."

Ez mi????? Szóval ha már nem vagy zsidó akkor azt mondják, hogy bajra el? Amin nem lepődnék meg, mert ha jól megnézzük a médiának a 80%-a zsidókból áll. Vajon miért? Nem adnak esélyt az embernek. És meg tudom érteni a rokonomat, hogy egy mukkot sem szólt, mert több mint valószínű, hogy a mai napig nem kapott volna munkát, vagy csak nagyon keserves áron. Semmi sem fontos nekik a saját fajtájukon kívül, mindenkit eltaposnak. Ennyit erről, és akkor most lehet oltogatni, de akkor sem fog változni a véleményem.

2011. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
51%
Ez így van! A zsidó a legrasszistább faj a Földön és a legálszentebb is! Elkezdik magukat sajnáltatni,elterelik magukról a figyelmet, miközben sunyi, galád módon egyetlenegy dologra koncentrálnak valójában: a hatalomra! Az összes fontos területen ott vannak és ha nem csatlakozol az ő módszereikhez, szokásukhoz, mehetsz a francba! Ennyi!
2012. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
42%
JAV: ~Ez így van! A zsidóság ma a legnacionalistább nép a Földön, és a legmegtévesztőbb ideológia is az övék, ez a cionizmus! Elkezdik sajnáltatással manipulálni a népet a vezetőik, és ezzel elterelik a bűneikről a figyelmet, miközben olyan eszközökkel élnek ma, mint más népek utoljára max. félévszázada, örökösen néhány dologra összpontosítanak ezek: a tanulás, a kapcsolatok és az érvényesülés! Sok fontos területen ott vannak, és ha ezeken a területeken nem csatlakozol az ő módszereikhez, szokásukhoz, gondolatvilágukhoz, gondolatvilágukhoz, nagyon megnehezítik a dolgod! Ennyi!~
2012. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:

gondolatvilágukhoz, gondolatvilágukhoz,*


gondolatvilágukhoz,

2012. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim válasza:
Na ha már erről folyik a vita amúgy az Ajtay az zsidó név?? :)
2012. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
Például a Kohen/Cohen vagy a Dávid mint vezetéknév ha nem erdélyi az illető családja az zsidó név, az a Ajtay vagy Ajtai az meg magyar, amit magyar zsidó is felvehet, egy idő után csak i-vel.
2012. jan. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
58%
Mindenki.
2012. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
71%
Vegyél egy aranyláncot dávidcsillaggal,és olyan kapuk nyílnak meg amikről álmodni sem mertél!
2012. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
57%
Hitlernek igaza volt. Mindenben.
2012. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:

"Kb mindenki!" - az első válasz tökéletes volt.


Színész, orvos, ügyvéd és tévés, újságíró és rádiós (és úgy egyben média is - kameramantől a világosítóig és tovább), ezek tipikus zsidó szakmák. Ez van. Most, hogy válság van, még inkább koncentrálódnak itt. Lehet nem szeretni, de ez van.

Viszont a sok tehetségtelen (benyomott) rokon mellett, legalább sok tehetség is van.


u.i.:

# 1/59 Időpont 2010-04-24 15:52"


"Nagy Károly Csaba válasza:


Hitlernek igaza volt. Mindenben." - gondolom azért mondott szinte mindig magának ellen, hogy nehogy egy igazságot is kihagyjon. :-D

2012. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!