Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A médiában kik a zsidók?

A médiában kik a zsidók?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:

A médiában kik a zsidók?


RTL + TV2 a képernyősök és vezetők 98+%-a.

2011. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
Most könyörgöm! A Paul Newman-en ki nem látja hogy zsidó?
2011. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
50%

kulka jános(és homokos is,mert a stohl tárgyalásán rózsaszín ingben volt,és a bunkó még rágózott is,de ki is küldte a bírónő)akk ha már itt járunk stohlról is eltudom képzelni,kern andris,bodrogi,vujity tvrotko is(született balogh szilárd)alföldi robi(és ő is homokos),rudolf peti,kézdy gyuri(született krausz györgy),verebély iván,verebes pityu,hajdú peti,hajós andris,farkasházy tivadar(az összes heti hetes töltelék),gyurcsi,orbán(ő még cigó is)nemcsák karcsi(ő is cégó),csűrös karola,állítólag erdő péter is és még sorolhatnám.de ha többre vagy kíváncsi nézd meg ezt az oldalt:

[link]

ja és párat kimutatott az izsdb is(ott is meg lehet nézni kik a zsidók,csak írd be egy keresőbe és annyi)pl.:kulkát,kézdy-t,rudolfot kimutatta.ja és még szujó zolira is gyanakszok,meg mucsira is.

2011. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
stallonén meglepődtem én is de most olvasom h neki az anyja kelet európai zsidó származású úgyhogy elképzelhető h ő is az :(
2011. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
0%
ja és kihagytam geszti petit őt is kimutatta az izsdb,meg még novák péterre is gyanakszom,de ő meleg is az biztos
2011. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
36%

Novák Péter az apja nyíltan zsidó. Most, akkor mi is a kérdés?


" " A médiában kik a zsidók? " - A képernyősök, szerkesztők és más felelős beosztású "emberek" közül csak az a néhány nem, aki amúgy zsidóbérenc. Például a Fábry Sándor zsidógyűlölő zsidóbérenc.

A médiánál talán csak a színházvilág telitettebb zsidókkal.

A zsidók mindig is tudták hogy, hogy kell a munka könnyebbik oldalát megfogni. Néhány értelmiségi zsidó öt-tíz évet azért melózót is.


Az Isten se tudja megmondani már hány kékszemű zsidót ismertem már. Több száz zsidót ismertem már, felismerhetők." - 100%

2011. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
meg terry black a transzfesztita(született rácz károly)de ő sztem cigány is mert barnás a bőre
2011. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
gecci seagal is az!!!!beszarok!!!!
2011. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
0%
meg a beugrósok is azok!!szabó győző,rudolf péter,pokorny lia,novák péter.de nem értem hogy azt a f@sz műsort minek adják meg minek ismétli vagy adja minden csatorna?!mert már adta a tv2,cool,m2,most meg a viasat 3
2011. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
azt kellett volna kérdezned, hogy kik nem..
2011. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!