Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan kell imádkozni?

Hogyan kell imádkozni?

Figyelt kérdés
Szégyellem ezt mondani, de eddig még nem imádkoztam. Most már kezdenem kéne, mert úgy érzem, hogy közelebb akarok lenni istenhez. Bibliából mennyit olvassak és telefonon olvassak vagy inkáb rendes bibliából olvassak? Vagy mindegy?

2017. jan. 22. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Előző gondolataimhoz egy fontos tanács:

Amikor a Bibliát olvasni kezded,kérned kell Isten Lelke segítségét a megértéshez,valami hasonló imádsággal:

"Istenem!Szeretnélek megismerni,megérteni.Kérlek küld Lelked segítségét,hogy ezeket a régi-régi írásokat megértsem!Ámen."


A Biblia olvasását,javaslom,hogy az időben hozzánk legközelebb íródott Újszövetséggel kezd,majd a Zsoltárokkal,Példabeszédekkel,Énekek Énekével folytatsd.

2017. jan. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Azt emelnem ki, hogy mond el Istennek, hogy kozelebb akarsz kerulni hozza es szeretned megismerni! S ahogy az elottem levok is irtak kezd olvasni a Bibliat.

2017. jan. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Minden asszony pedig, aki befedetlen fővel imádkozik avagy prédikál, megcsúfolja az Ő fejét.
2017. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem fáj olvasni a válaszokat.
2017. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Van, hogy egy hamis dolgot elfogadnak ès hitelessè teszik. Az igazi önámítás ez.
2017. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!