Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért kell utálni a zsidókat...

Miért kell utálni a zsidókat és Izraelt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 20:03
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
91%
nem kell őket utálni de sajnálni sem szabad egy ezredmásodpercig sem
2010. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim válasza:
47%

Nem kell, de majd ha kicsit tapasztalsz az életben, akkor megérted, hogy miért utálja őket mindenki.

Persze nem minden zsidó ugyanolyan.

2010. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:

A zsidók azért vannak, hogy utáld őket...

...hogy akik Káin útján járnak a vesztükbe rohanjanak.

Nem jobbak, de az emberek általában a rosszabbat akarják bebizonyítani róluk,mert ők a Szentírás főszereplői és mások azt kérdezik, mi miért nem? Ugyanezt kérdezte Káin is Ábel áldozata kapcsán...a JÓISTEN ezután figyelmeztette mire kell vigyáznia.

A zsidókat nem lehet és nem is kell szeretni, mert egy másik emberrel csak pillanatokra lehet azonosulni a szerelmen kívűl. Ez minden ember kérdése..nem vagy egyedül.

2010. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
51%
Úristen, ti ezt a sok szarságot mind elhiszitek? Ha ezek után valaki még azt is megjegyzi magáról,hogy ő keresztény, én eldobom az agyam!
2010. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a vallásosokat, se keresztény, se zsidó, se krisna. ÉS?
2010. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
Ezt úgy értettem, hogy aki a szeretet vallását követi, az ne utálja már a zsidókat. Főleg, mivel a kereszténység a zsidóságból ered.
2010. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
53%

Miből gondolod, hogy a kereszténység a zsidóságból ered?

Olvastad a Talmudot? És a Cion bölcseinek jegyzőkönyveit?

És az ősi kereszténységről hallottál? (Még jócskán Jézus előtt)

2010. jún. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
88%
Teológus vagyok. Olvastam a Talmudot. A cion bölcsei hülyeség. A kereszténység pedig Jézus előtt nem létezett, hiszen a keresztény -angolul Chrisitan- azt jelenti: krisztusi, az ő követőit nevezték így. Jézus Krisztus zsidó volt, az apostolok zsidók voltak, Péter, akit a katolikusok az első pápának tartanak, zsidó volt. Pál apostol a Rómaiakhoz írt levelében világosan kifejti, hogy a kereszténységbe bevett pogányok ne fuvalkodjanak fel, Isten ugyanis nem vetette el az ő népét. Aki keresztény általában hiteles forrásnak fogadja el Pál apostolt. Krisztus követése pedig a szeretet vallása, a két fő parancsolat:szeresd Istent teljes szívedből és szeresd felebarátodat mint önmagadat. Ebbe sajnos nem fér bele sem az antiszemitizmus sem más fajok iránti gyűlölet. Nem bírom, amikor magukat kereszténynek nevező emberek lejáratják a vallást azzal, hogy gyűlölködnek. Bocs.
2010. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
51%

de a talmud bölcsei nem hülyeség!

azokat nevezik így akik egész életükben a Talmudot tanulják, de még így se végezhetnek vele,mert több ezer kötet.

Teológus,te nagyon jó akarsz lenni, igaz? pedig igazság nélkül csak erőlteted a szeretetedet.

2010. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
A bibi ott van, hogy az ember nem képes értékelni magát,csak közösségben. Egyszerűen értéktelen anélkűl, így másokat se tud úgy szeretni, mint önmagát.
2010. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!