Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért kell utálni a zsidókat...

Miért kell utálni a zsidókat és Izraelt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 20:03
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Oké utolsó, igazad van! Én azt mondom, hogy nem szeretem a gyűlölködést, sem faji sem személyes értelemben. És nem szeretem, amikor ezeket kiragadott részletekre alapozzák. Az Újszövetségből is ki lehet ragadni részleteket, amelyek magukban döbbenetesek, de az egész ismeretében nem. Igyekszem vizsgálni a dolgokat, és egy élet is kevés lenne arra, hogy bármely nép, vallás iratait mély megértéssel forgassuk. Ködszurkálók....igazad van. Vállalom! ;-)
2010. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
47%

csak a papuak szerethetik igazan a zsidokat, felteve, hogy jo az izuk sutve, vagy fove.

Jokai azt irja,hogy antiszemita az, aki a kelletenel jobban utalja a zsidokat.

Szerintem a civilizacio resze az antiszemitizmus, ezt a zsidok vallaljak is.

2010. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
Nem kell de aki eleget tud az nem tudja szeretni őket.korábban vki írta h hitler tudott vmit.hát igen tudott mivel a nagyapja salamon rothscild valójában (zsidó bankár bankardinasztia) csak azért kellett hitler meg a jobbik hogy ma legyen antiszemitizmus amit kihasznalnak ma ezek a személyek
2013. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=92QDSsAEbn0

nincs hozzáfűznivalóm...

2015. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!